bugün

entry'ler (10)

arjen robben

Dribbling, plase, hırs ve kel kafasıyla tanınan futbolcu. 1984 doğumludur, zamanında Real Madrid ve Chelsea takımlarının formalarını giymiştir. yakın zamanda ülkemize gelirse beni çok sevindirmiş olur.

film seçerken kararsız kalmak

Her zaman yaşadığım durumdur. Eskiden ne güzel seçme şansımız yoktu önümüze ne koysalar onu izlerdik, şimdi ise binlerce filmin arasından bir tane seçeriz o da kötü çıkınca beynimiz yanar.

çelimsiz ve vücut yapmayan erkek

Vücut yapacağım diye proteini basıp göbekli ve kaslı karışımı bir canlı olmaktan çok daha iyidir.

lisedeki felsefeci

Nefret ettiğim tek öğretmendi kendisi. Dersi anlatamaz, bu durumu öğrencilere bağlardı ama ben hep yüksek not alırdım. Öğrencinin hakkını yemezdi orası öyle.

uykusu olup uyumayanlar

Bunlar zararsız insanlar grubuna girmektedirler. Kendilerini eve kapatıp çeşitli taktiklerle zaman öldürmeye çalışırlar, uyku vakti geldiğinde ise beyinlerine işlemiş olan sorunlar uyutmaz, yatakta süründürür onları.

askerde koro halinde osurmak

Savaş anında gerçekleştiğini düşünmekteyim.

ateiste sorulacak tek soru

hastalığın kronik mi yoksa hasta numarası mı yapıyorsun? nasıl bir hastasın sen? 2 soru sormuş görünüyorum ama aslında 3 soru sordum. Ateistler açıklasın bunu.

gece sözlükte takılan kızın amacı

Bana göre kötü bir amacı yoktur. inşallah yoktur.

3 numara saç

Bazı insanlarda çok yakışır ama bazıları da mecburiyetten kestirirler. Özellikle de kıvırcık ve şekil almayan saçlara sahip olanlar için umut kapısıdır.

tanrının olmadığı gerçeği

Yanlış bir önermedir. Görmek istemediğimiz şeylere ne kadar bakarsak bakalım yine de göremeyiz. Eğer tanrıyı görmek istiyorsan canlılara bakman yeterlidir. Eğer doğa ve canlılar bir irade tarafından yaratılmadı ise neden doğadaki nimetler insanlara yarar sağlıyor?
(bkz: Enel hakk)