bugün

entry'ler (56)

ortadan kaybolan yazar

ilk üye olduğunda belden aşağı başlıklar ve bu muhabbetlerden rahatsız olup 3 yıl kadar uzaklaşıp geri geldiğinde atatürkü kötüleyen saçma sapan başlıklardan rahatsız olup yine bir 3 yıl inzivaya çekilecek olması muhtemel yazardır.

cem yılmaz a gülmeyen insan

cem yılmaza gülenler tarafından tanrının buyruğuna karşı gelmiş gibi hor görülen insandır.

cem yılmaz a gülmeyen insan

iğrenç reklam filmini görünce kanal değiştirmek için kumandayı yana yakıla arayan insandır.

müslüman niçin laikçi olsun

aşırı kurallaştırma dil öğreniminde 1-1.5 yaşlarında görülür (bkz: manavcı bakkalcı laikçi)

fahişe zannedilen mahallenin dul kadını

mahallenin ahlak sahibi ve ahlak zabıtası beyefendilerinin pis pis sırıtıp arkasından konuşmadığı,mahallenin sofu teyzesinin sürekli dinden imandan bahsederken hiç hakkında kötü söz söylemediği, dedikodu ve iftiradan korkan, pırlanta gibi hanım kızlar delikanlılar yetiştiren dört dörtlük kadınların hiç burun kıvırmadığı sadece evinde yarım yamalak bir kocası olmadığı için dört dörtlük olamayan biridir bu dul kadın.

hayat bilgisi dersinde anlatılan ve dillerden düşmeyen türk aile yapısı ve ahlakı hangi mahallede ise bir gidip görmek isterim dünya gözüyle

mısır gevreğiyle kahvaltı yapmak

sucuklu yumurtalı yarım ekmekli bir kahvaltının üstüne kakaolu olanları tatlı niyetine yenilebilmektedir şayet sadece bununla kahvaltı etmekte ısrar ediliyorsa sütüne ekmek banılabilir lakin ekmeksiz kahvaltı olmaz.

gitar çalmaya heves etmiş ergen

'd' harfini 't' olarak telaffuz etmesi farzdır,neden bilinmez.

yiğit bulut

junior ali kırca.bir o kadar vasıfsız.

halk aç iken rakı içen lider

ağzı olan konuşuyor.

çöpçü babasından utanan mühendis kız

adını feriha koydum.

şıkır şıkır fıkır fıkır

(bkz: kurtlu)

16 temmuz 2011 rock n coke motörhead konseri

bugün arkadaşımın ace of spades baskılı hediyesi ile pek sevinirken orada olamama ihtimalime bir kez daha yandım.

game of thrones

bu dizi için bu kadar az yorum cidden şaşırtıcı.sayfalar dolusu yorumları okuyup sayfalar dolusu konuşmak istiyor insan.

--spoiler--
arya herkesin hayalindeki kızçedir o demirci çocukla istikbali parlak.Bran yavrucuğum düştükten sonra iyi saatte olsunlara karışmakta ileride neler yapacağı ile beni merakta koymakta.yiğidin harman olduğu yer kuzeyden bir yiğit yetişmekte jon snow nasıl şahlanacak beklemekteyiz.catelyn tully stark asil kadınsın lakin jon snow'umuza öyle bir muameleyi reva görüp beni gözyaşlarına gark ettiğin için tiksinç kız kardeşin ve yeğenin ile seni hiç affedemeyeceğim. sansa sümsüğü, joffrey piçi ve anası olacak o kevaşenin sefaletini göreceğiz belli ki lakin belalarını kimden bulacaklar bakalım.
--spoiler--

ertuğrul özkök

sadece akp değil her hükümetin yalakası olabilecek kıvrak bir insandır.o yarışmada jüride ne diyebilir ki diye baktım tavrını yine ortaya koyarak hiç bir sözünün arkasında durmayıp yuvarladı durdu.

en sevilen animeler

samurai champloo.

bir erkeği taparcasına sevmek

bir de bakarsınız ertesi hafta başkasına tapar.alışkanlık haline getirmiştir,düşünmek adeti değildir.

babanın facebook hesabı açması

tüm ısrarlarına rağmen eklememeyi başardım.
facebook chat üstelik bir de google translate ile evrensel olarak rezil olmaktayız ayrıca.

game of thrones

her gün onlarca kez jeneriği ve sezon finalini izleyerek 2. sezon başlayana kadar milyonlarca kez izlemiş olacağım.

facebook tan soğuma nedenleri

peki ya facebooktan şikayet eden insanlardan soğuma nedenleri?
çünkü arkadaş listelerinde binlerce lüzumsuz insan vardır
çünkü lüzumsuz ilişkiler ya da yediği haltlar sebebiyle bir sıkıntısı vardır vs.
düzgün bir şekilde kullandığınız takdirde hiç bir sıkıntısı olmayan sosyal paylaşım platformlarından biridir neticede.

günün psikolojisini özetleyen şarkı

motörhead ~~ god was never on your side