bugün

entry'ler (12)

age of empires ile büyüyen nesil

Rock on, lumberjack, marco ve polo ikilisi gibi şifreleri ezbere bilen, aynı zamanda cs 1.5 ve fifa98 de oynayan, bunların hepsini yapıp da çocukluğunu da yaşayan nesil.

en iyi film müzikleri

lord of the rings medley. Lindsey Stirling

yaran kürt isimleri

mizgin.Müjde

bu yazıyı babama yazdım

şu sigarayla olan seviyeli ilişkine bir son ver bence. Emekliliğin de geldi spor da yapamıycan artık.

aptala aptal demenin dayanılmaz hafifliği

Karşınızdaki şahıs ne kumaş olduğunu bildiği sürece söylediğiniz zaman sorun olmayacağından gayet yerinde bir his.

guitar world en iyi 100 metal gitaristi listesi

Bana mı sordular yaparken dedirten liste. Kimler cevapladı kısmını geçelim, birçok favori liste dışı kalmış.

lys 5

bu sene girdiğim ve sonucunu çok iyi beklediğim sınav. Gelince editlerim bakalım açıklansında bi hayırlısıyla.

havuzu diklemesine yüzen kişi

üşengeçlikten veya yeni öğrenme durumundan kaynaklanan olay. Dışlamamak lazım, topluma yararlı birey olabilirler lakin.

boş ev

5-10 arkadaşın toplandığı, gece yarılarına kada batak, pis yedili oynan ev. Birde anahtarı versene lan kız atarız durumlarına maruz kalabilirsiniz.

suriye ye nota verilmesi

Bi başına çuval geçirirler, bi gemisini basarlar, bi uçağını düşürürler. Ahh ülkem sen daha çok şarkılar bestelersin.

öğrenilmiş çaresizlik

yavru fili zincire bağlarsın, tabi daha ufacık hayvan çabalar ama kurtulamaz. Anlar ki ne halt ederse etsin o zincirden kurtulamayacak. Yıllar geçer, 3 metre olur ama asla zinciri kopartmayı denemez. Sen de böyle olma diye söylüyorum

esmer kızların çirkin olduğu gerçeği

yanlış bi yaygın inançtır. Megan Fox, Adriana Lima denen ve akıllara ''bunlar dünyalı mı?'' sorusunu getiren yaratıkları duymadın mı hiç?