bugün

entry'ler (37)

wc ye 75 kg girip 65 kg çıkmak

bir haftada ortada bir insan kalmayacağına delalettir.götüne sahip Çık.

hoşlanılan bayanın ayaklarının kokması

ayaklarının Çirkin olmasından daha kötü değildir.bir duj tavsiye edilir.

cinsel deyimler ve atasözleri

başına bir gelecek var götüne de girecek var.

hiç çok yakın arkadaşın olmaması

sorgulanması gereken bir durumdur. en kısa zamanda çok yakın bir arkadaş edinilmelidir.

prezervatif dile gelse söyleyeceği ilk söz

Abi beni bu işe bulaştirma . biz aracıyız.

whatsapp

telefonumdaki en gerekli uygulamadır. son görüldüler bir çok ilişkiyi derinden sarsmaktadır. dikkatli olun gençler

ben erkekte paraya önem veririm diyen kız

Niyeti baştan belli kızdır .Sonlari aşikârdir.

protein tozu kullanmadan kas yapmak

Kas yapmanin en zor yoludur.Azmin zaferidir.Her babayiğidin harcı degildir.

yazık oldu formata

formata yazık olduğu zamanlarda söylenen bir cümle.
(bkz: kitabe i seng i mezar)

canını verecek kadar sevmek

sevdiği kişi uğrunda canından vazgeçecek kadar sevmektir. taparcasına sevmektir.
not: günümüzde böyle bir şeyin olduğuna inanmıyorum. en son kays* bu kadar sevmiş olmalı
not 2: akıllara şu soruyu getirir: acaba kimse bu kadar sevilmeye layık mı?

bir erkeği kaybetmenin en etkili yolları

aşık ol, değer ver vs değildir. erkeğin gitmesine sebep olan şey çoğu zaman heyecanın gitmesidir. genelde kadınlar çok sıradanlaştı diye şikayet eder ama asıl erkeklerin sorunudur bu monotonlaşma.
adam işten çıkmış, senin için yolunu uzatıp sana çiçek almış, sen "üff yine mi çiçek?" bakışıyla teşekkür ederim der isen, adamın en sevdiği mekana giderken yine mi orası? dersen adam ne yapsın? çiçek yerine hayvan mı alsın? senin için en sevdiği mekanı mı değiştirsin? yalnız bir husus daha var ki erkek de biraz yaratıcı olmalı ve azar azar göstermeli. birden gösterince bütün maharetleri bu sefer ileriye bir şey kalmıyor.

kızların götünü kaldırıp sonra onlara kezban demek

önce hak etmediği halde sırf amı var diye şımartılan kızın götü kalkınca onlara kezban demektir.
kabul edin gençler bu gerçeği kendimiz yarattık. hayatında kız olmasından başka hiçbir özelliği olmayan, sıradan olarak bile sınıflandırılamayacak kızları baş tacı etmeye çalıştık. sonra da bu kendini ne sanıyor? diye kızdık, sinirlendik.
egosu olmayan, insan olarak da değeri olan kızlar sizin hakkınızı ödeyemeyiz. bağışlayın.

195 boyunda zeki yakışıklı esprili erkek

genelde iş yapamaz. yazık olur o boya, yakışıklılığa ve esprilere.*

kızların geç mesaj atma davranışı

kızların ilgisini çekememiş ergenlerin tespit ettiği davranıştır. kim bilir belki ben de onlardan biriyimdir.*

diş hekimi maaşları

her meslek grubunda olduğu gibi bazıları yata yata hak etmediği kadar kazanır, bazıları da emeğinin karşılığını alamaz.
(bkz: adalet diye bir şeyin olmaması)

yazarların koklamayı sevdiği şeyler

17 metreküp parfüm sıkan kız kesinlikle değildir.

odtü yü bitirmeyip üniversite okudum demek

oksford ya da kembiriç mezunu insanların gönül rahatlığıyla yapabilecekleri eylem.
şahsen ben izin veriyorum.

17 metreküp parfüm sıkan kız

muhatap alınıp konuşulurken bir anda kişinin gözlerini pörtleten kızdır.
tamam sık, herkes parfümü sever kadında ama öbür duyu organlarını geçersiz kılacak kadar değil. bizdeki de burun yani bir sınırı var.

banyo yaptıktan sonra çirkinleşen kız

banyo yaptıktan sonra tanınamayan kızın bir alt modelidir.*

copyright c

kendi nick altına ilk giriyi yazan yazar.
hoşgeldi.