bugün

entry'ler (611)

ülkenin bok yoluna gittiği gerçeği

Cinsel açlığın Afrikas'ıdır Türkiye sözü gerçekten doğru gerek normal zamanda olmadı seçimde her türlüsünü halkımız beğeniyor. He bi de şemsiye var o da nerde olduğu belli açılmazsa iyide açılırsa sıkıntı büyük.

hırsızlığı nimetten saymak

Cezası yokki ne farkeder yeterki ağadan çalma. Yoksa gayet iyi geliri olan bir meslek, sigortası yok tek kotu yani o, kaldıki 65 emekli 66 ortalama ölüm 40 yıl sigorta ödemekte ayrı eşşeklik orasıda ayrı konu.

dün soğan aldım kilosu 6 75 e

bende dün patates aldım 3 tanesi 8.5 tl

türkiye de olan patlamaların haklılığı

Belki bu başlık ve entry yüzünden eksi yağmuru yiycem ban bile olabilir ama çokta umurumda değil.
Fransada 10 kişi öldü kaç bin kişi toplandı bizde düzenli olduğu için alıştıkmı, yoksa umurumuzdamı değil, bize dokunan bir şey olmadığı içinmi?, ölenler eş dostumuz olmadığı içinmi? Allaha şükür benim de bir yakınıma bir şey olmadı şu zamana kadar ne patlamalardan ne de benzeri birşeyden.
Bu kadar olaya patlamaya karşı istanbulda Ankarada izmirde milyonlar toplanamıyorsa kusura bakmayın ama içimizdeki insan ölmüş.
Haklılık payına gelicek olursam bu kadar olay oluyo yetkililer bir halt yapmıyo neden kuyruklarını sıkıştıran sert bir halk baskısı yok düşünsenize böyle bir olay olduğu annda Ankarada ve izmirde 300-500 bin kişinin toplandığını aynı anda istanbulda 1 milyona yakın kişinin toplandığı diğer şehirlerde de binlerce kişinin sokaklara döküldüğünü. Bunun sonucu ne olur bir düşünün istedim bu olayların failleri ne kadar sürede ortaya çıkar ?

sözlük yazarlarının zaafları

(bkz: meme)
not: sadece güzel kızlarınki.

tıpçı sevgili

%50 ihtimal ile yarın sahip olacağım kişi.

erkeginlezbiyeni

bir temel fıkrasını akıllara getiren yazar.

erkeği tahrik eden durumlar

duruma göre herşey olabilir.

1 60 boyuyla sözlükte takılan kız

minnacık kızdır iyidir hoştur.

7 aylık kızını ayaklarıyla ezerek öldüren baba

küfür etmiyim diyom diyom da buna küfür etsen amin yarabbi der, bi de şu durum var tabiki küfür etmen için adam bi haysiyet şeref olması lazım o da yok bunda değmez değmez.

yılbaşında alkol alıp sevişen yazarlara acımak

yapmak isteyip yapamadığını yaptığı için bok atmaktır.

yeni yıla ahtapot sikerek girmek

devamında yeni yılın sana gireceği belli olan yıla girmektir.

aşkım şu köşede becer beni hadi diyen kadın

muhtemelen 10 yıldır hasret kalmış bi kadındır yeni sevgili bulmuştur işi uzatmadan direk halledelim gözüyle bakan kadındır.

çerez gibi çıtırdat beni sevgilim diyen minyon kız

çatır çutur çatırdatılacak olan kızdır. hemde daha cümlesini bile bitiremeden.

kızları patlak ve patlak değil diye ayıran gavat

ağzına patlanılası gavattır.

sinirliyken orospu orospu sırıtan arkadaş

çok iyi yapan arkadaştır, candır o can, adamın dibidir dibi, sevilesidir.

hep kendisiyle ilgilenilsin isteyen kız

bi süre sonra çok ilgiden sıkılacak olan kızdır.

saat 2de yenilecek şeyler

demeeee demeeee açım zaten midem kazınıyo öğrenci evi bi b*k yok.

bir erkeğe yetecek 3 şey

at avrat silah.

age of empires 2 the conquerors

zamanının efsane oyunu.