bugün

entry'ler (309)

tren raylarında sevişmek

trenin gelmesi ile senin gelmen aynı ana denk gelirse acayip bir açmaza sürükler insanı. beyin sulanır. "kaçacak mısın, boşalacak mısın?" anlaşılan bugün haberlerde çıkan arkadaş boşalmayı tercih etmiş.

tanrı erkek memesini niye yarattı sorunsalı

şimdi ben sana evrimsel analizini yaparak cevap veririm, fakat şimdi elli tane adam çıkıp "yok biz maymundan mı geldik?", "vay efendim şimdiki maymunlar neden insan olmuyor?" gibi ilkokul hayat bilgisi terk karşılıklar verecekler. bu sebeple hiç girmiyorum. saygılarımla.

evrim varsa neden göremiyoruz

geçen gün rakıda balık oldum. al sana evrim.*

bilgi mi tehlikelidir cehalet mi sorunsalı

bilgi cehaletin eline geçtiği zaman, tehlike olarak üstüne tanımam.

çay porselen demlikte demlenir

çay odun ateşiyle ısıtılmış semaverden içilir.

küçükken sünnet olmuş ateist tip

küçüklüğünde sık sık penis başı iltihaplanması yaşayan çocuğun sağlığına kavuşması için yapılmış sünnet işlemidir.

kocam erkek kardeşimle şevişti müge hanım

herhangi bir dizi içerisinde mahalle tren yaparsa, bu çocukları özendirmekten cezalık ve gece programı; ama bir reality show içerisinde oluyorsa, ibret alınacak bir gündüz kuşağı oluyor demek ki.

fatih sultan mehmet in eşcinsel olması

adam istanbul'a girmiş mi? girmiş. onun dışında giren çıkan beni bağlamaz.

kadınların evet diyeceği 3 şey

kendisine mantıklı gelen üç soru olabilir.

köy kahvaltısına 50 tl vermek

antalya çakırlarda, iki kişilik kahvaltı fiyatıdır. haftada iki kere verenini biliyorum.

ateşe benzin döken sivil savunma amiri

--spoiler--
Elimi sardım, ama önemli bir şey yok. Biraz kızardım. Ölümden döndük. Bedava yaşıyoruz.
--spoiler--

önemli bir şey yok derken aynı zamanda ölümden döndük gibi bir açıklama... hakikaten kafa iyiymiş.

bira içip bekaretten bahseden kadın

"hayırdır birayı orasıyla mı içiyor?" diye soru getirir adamın aklına.*

mastürbasyon

isminde "hacı" olan bir sabunla da tezat oluşturur.*

hadise nin çaptan düşmesi

alan ve çevresinin küçülmesiyle doğru orantılıdır. bu arada eurovision'da dinlediğim o sesten sonra zaten hadise yoktur.

camilerin ayak kokması

ayaktan değil, camideki halılardan kaynaklanan kokudur. zira her gün silinip süpürülmekte fakat yıkanmamaktadırlar. doğal olarak üstü biraz ıslansa çok şahane koku yapar.

garip takıntılar

- yürürken yerdeki çizgilere basmamaya çalışma.*
- evden çıkarken kapının elli kere* kontrol edilmesi.
- bazı şeyleri* yapmadığında başına kötü şeyler geleceğine inanma ve kendini o şeyleri yapmaya zorlama.

bu tür örnekleri içeren bireyin takıntılarının daha ağır ve hayatını etkiler düzeye gelmesiyle psikiyatrist kontrolünde ilaçlı tedavi ile son bulur.

türkiye deki solcuların anarşist sanılması

türkiye'de zaten bütün terimlerin birbirne girmesi durumundan sadece bir örnektir.

hoşlanılan kızın cebinden desert eagle çıkması

oha maceraya bak, kaçırma kızı hemen teklif et dedirtir insanı.

çıkma teklif eden erkeğe maaşını soran kız

+ benimle çıkar mısın?
- maaş ne kadardı senin?
+ kusura bakma aldığım maaş kadar etmezsin.

ülkücüler

9 ışığı sorduğunda %80'i "o ne ki la?" diyen güruhtur.