bugün

entry'ler (16)

kerhaneye giden erkeğin aldatmış sayılmaması

ilişkinin ortasına boklamak daha mantıklı olurdu.

seninle neden sevgili olayım farkın ne

1- kaliteli ürün.
2- memnun kalınmadığında koşulsuz değişim.
3- en düşük fiyat garantisi.

Gibi sıralanabilir.

annesine sen yorulma ben yemek yaparım diyen erkek

Annemin boşluğuna denk getirirsem ancak yaptığımdır. Başka zaman mutfağa sokmaz. Söylemesi ayıp olmasın geçen ay bir hünkar beğendi yaptım herkes parmaklarını yedi.

sözlükteki nazilerin kaçması

Nazi yazarların leg mige març diyeceği olay.

ayrılırız diye ilişkiye başlamamak

Genelde okulunu henüz bitirmemiş hanım kızların benimsediği düşüncedir. Öyle sorunca da söylemezler talipleri falan vardır teklif eden oğlanın haddi hesabı yoktur onlarla iki hafta konuşup bye bye demekden de zevk alırlar. Bunu anlayabilmeniz için götünüzden bir galon kan vermeniz gerekmekdedir.

cemaatin uludağ sözlük yapılanması

Açıklıyorum, benim kurucu abiliğini üstlendiğim yapılanmadır. Öyle deme mübarek akşam bi pilavlıya gel kendin gör ortamı.

slm diye mesaj atan insan

Mesaj attığı yüzde doksandokuz buçuk dişi olan sa diyememiş iletişim problemleri olan liselidir.

nazilerin en çok korktuğu müzik türü

(bkz: sosyalist alman panzeri) nin en iyi bildiği müzik türüdür.

canı sıkkın olmak

Kurtunulması için öncelikle zevk alınan bi işin tespit edilmesi ve başka bişey düşünmeden yeniden canınız sıkılana kadar uğraşınılması gereken duygudur.

cocukwc

Nicki tamamen gerçek hayatta yaşanmış olaylara dayanan, aynı anda zıt değerlere taş atması doğal karşılanması gereken nedeni ise en doğruyu sadece kendilerinin düşünmesinden kaynaklanan dahi yazar.

solcu kızların götlerinin büyük olduğu gerçeği

Acı bir akapeli gerçeğidir. Ne yapacağını bilemez insan yavşasa bir türlü gözünün önünden gitmez büyük molla tayyip efendinin hayali.

gerçek arkadaşlığın ilkokulda olması

Kesinlikle doğru olandır. Beslenmemi paylaşırdım amk. Süloydu adı ben onun otlu peynirinden yerdim o benim kakaolü sütümü içerdi.

cumhuriyet tarihinin en büyük eylemi

Umudumuz cumhuriyet tarihinin en büyük kıyımına dönüşmemesidir.

liselerdeki yönetmelik değişikliği

Liselinin ağzına sıçan yönetmeliktir. Bir çok yoldaşın içinden o yönetmelikleri bir bir dürüp gerekli mercilerin dübürüne sokmak geçer.

bakire olmadığı halde kimseyle sevişmeyen kadın

1- tövbe etmiş kadındır.
2- bir çocuk daha istemiyordur.
3- ultra çağdaştır her önüne gelene vermiyodur.

devamsızlığın 10 gün geçer notun 50 olması

Hakkı yenen emektar liseliyi sokaklara dökecek olan hain planların bir parçasıdır. Sendika dedik olmadı, şimdide devamsızlığımıza göz diktiler.

Not: liseliyim mutluyum.