bugün

entry'ler (22)

mutsuzken dinlenebilecek en güzel şarkılar

mc sniper-bk love

http://www.youtube.com/wa...OHWZU&feature=related

annesinin sözünden çıkmayan kız

evlendikten sonrada annesinin sözünden çıkmaz.

(bkz: sıkıntı var)

mutsuzken dinlenebilecek en güzel şarkılar

mc sniper-better than yesterday

bdp ile pkk arasındaki fark

bdp pkk'ya hizmet eder. pkk bdp'yi havada karada bafiler.

7 kasım 2010 trabzonspor galatasaray maçı

trabzonsporla galatasaray'ın berabare kalacağı karşılaşma.

skor:
ts:1
gs:1

arakçıoğlu

okan bayülgen'in tolga çevik'e uygun gördüğü isim. alem insanlar şu şöhretler.

chp de kılıçlar çekildi

chp'de kriz yaşandığında güzide basın yayın organlarımızın ürettiği haber başlığı.

(bkz: buzdan kılıçlar)

sözlüğü trollerden temizlemek için çareler

(bkz: uyuyomuş gibi yapın)

neslihan demir

maç sırasında ekranda en fazla gözüken bayan voleybolcu. güzel bir kadındır ama öyle böyle değil bayağı güzeldir.

önder sav

kk ile tuttuğu bilek güreşini yenilgiyle taçlandıran derin zat.

mustafa kemal in hacca gitmemesinin nedeni

atamız sağ olsaydı muhtemelen nedenini şöyle açıklardı: hacca gitmedim ama kalbim temiz.

ulan zaten adam stresten kadehe dolanmıştı hac mı geliyordu aklına. sır gibi adamdı geldi geçti hatasıyla sevabıyla.

sözlük yazarlarının uyku şekilleri

bebeğin ana rahminde durduğu şekilde uyuyorum.

hakkı süha okay

parti başkanına nasıl davranması gerektiğini öğrenmesi gereken saygısız kişilik. kemal bey'i sevmememe rağmen bu görüntüleri izleyince sinir oldum http://www.trgundemtr.com...k-video-goruntuleri-izle/

vurun kahveye

levent kırca'dan yine her zamanki gibi ucuz bir slogan. bu ülkede maalesef levent kırca'nın yaptığı bu şarlatanlıklara mizah deniyor. millete bacağını sallayan, oy tercihini beğenmediği insanlara alenen söven, eliyle, diliyle, şeyiyle olur olmaz hareketler yapan birinin mizahı da bu kadar olur. sonuçta böyle bir zihniyet var millete bidon kafalı diyor, milletin tercihlerine yavşaklık diyor.

11 eylül 2010 sırbistan türkiye basketbol maçı

sırbistan bize ters geldiğinden her halükarda zor geçecek bu maç. sırpların bize karşı kosova'nın tek yanlı bağımsızlığını tanımamızdan dolayı bi garezi var, maçın bu politik boyutunu da unutmamak lazım. kazanırsak az farkla kazanırız, kaybedersek az farkla kaybederiz. bence her iki ihtimalde de 7 sayıyı geçmez fark.

onca parti varken chp ye oy veren zihniyet

hangi partiye oy verirsen ver sonuçta bu sistemde aşağı yukarı bütün partiler birbirine eşittir zihniyetinde olan zihniyettir.

ezan sesi duyunca müziği kapatan insanlar

ezana saygı geleneğini devam ettiren inançlı anadolu insanları.

yılmaz özdil

'Yeni başlayanlar için referandum... Madde madde' başlığıyla yazdığı yazıda anayasada yapılan ve referandumla oylanacak değişiklikleri aradım ama bulamadım. değiştirilen maddelerden neden kaçıyor acaba ?

recep tayyip erdoğan ın ağlaması

ahmet kaya'nın cumhuriyetin 75. yıldönümü münasebetiyle kendisini ziyaret etmesi ve atv'de katıldığı bir programda bunun yayınlanması üzerine erdoğan'ın elinde olmadan hayata geçirdiği eylemi.
rte'nin ağladığı programın haberi http://www.gazete5.com/ha...di-10-eylul-201-40571.htm

güney amerika

ülkeler ve 2002 nüfusları
Arjantin 37,812,817
Bolivya 8,445,134
Brezilya 176,029,560
Şili 16,800,000
Kolombiya 41,008,227
Ekvador 13,447,494
Fransız Guyanası 182,333
Guyana 698,209
Paraguay 5,884,491
Peru 27,949,639