bugün

sevdiği entry'ler

hotchner from bau

özel mesajının kapalı olmasının sebebi bir hata yüzünden mesaj açık olduğunda donuz listesindekilerin de mesaj atabilmesi olan yazar. bu hatayı fark ettikten sonra özel mesaj alımını kapattım. bunu belirtmek ister,saygılarımı sunarım.

habberline

intikam peşinde boşu boşuna yırtınan samimiyetsiz donuz köftesi icadı. boşuna uğraşma köftem.

tahrik için başlık açıp ilk entryi silip kaçmak

sözlük ve başlık açma ile ilgili bilgisi olmayan, kendisini donuza ekleyen yazarı tahrik etme amacındaki samimiyetsiz ve kötü niyetli trollün gerçekleştirdiği aktivite.
oğlum, başlığı açanın sen olduğun başlık detaylarında gözüküyor. bari biraz araştırsaydın lan !

dönüp birine dik dik bakmak

insanı rahatsız eden ve sinirlendiren hatalı davranış.
ne yazık ki çok sevdiğim bir mekanı sırf bu yüzden bıraktım. hatta bir ara o kadar sıklaştı ki Allah' a bitirmesi için yalvardım ama o da uzun süredir beni duymuyor sanırım.
ne yazık ki hala devam ediyor ve böyle giderse eve kapanıp dışarı çıkmayacağım. ufacık bir dileğimin bile gerçekleşmemesi için ne günah işledim çok merak ediyorum.

yanında sevgilisi olanın rahatsız edici havası

öncelikle genelleme yapmak istemiyorum ama ne yazık ki böyle bir şey var.
insanı yoran ve rahatsız eden kibirli hava.
neden mi ? şu anda tek başıma oturuyorum, önümde oturan çiftse sürekli dönüp dönüp bana bakıyor ve erkek olan baktığında kibrini yüzünde okuyabiliyorum.
ne bekliyorlar ki ? gidip '' ne bakıyorsun lan ? '' falan mı diyeyim ? çocuğa tokat mı atayım ?
insanların şu bakma merakından beni kurtarması için Allah' a yalvarmıştım ama o da beni duymuyor. ne yapacağımı bilmiyorum. çok kötü hissediyorum.

gozlerinmeyhanesi v6

ayrıca açık eksi oylarını da zerre önemsemediğimi belirtmek istediğim yorucu troll. mutlu ama uzak olsun.

sözlükte cinsellik yasaklansın diyen tipler

sözlüğe değer veren ve sürekli cinselliği düşünüp yazacak kadar şuursuz olmayan bilinçli yazarlardır. bir kere de başkasını eleştirmeden önce kendinizle yüzleşin lan. çok mu zor ?

threesome ilişki yaşayan yazarlar

yaşamadım ama tek erkek olarak katılabilirim sanırım galiba herhalde.

essy

Öldü deniliyor ama..

kovboyların aslında inek çobanı olması

Doğrudur Oyları şehirdekilerle bir değildir.

havanın kudurması

Poyraz, yıldız aynı anda esiyor. Bu nasıl iştir.

Uçuyoruz Fuat abi...

Evet.

kerhane tatlısı yiyelim mi diyen kız

tam bir, "advantages and disadvantages" durmudur

Vezir parmağı daha hoş olur sanki.

Evet.

Saf, temiz ev kızıdır...

essy nin gizli gizli dj nefret dinlemesi

Essynin hala daha tırşik yapıp yediğini öğrendiğim başlık.

kadın kadının düşmanıdır

Kesinlikle katıldığım önerme.
Ama ben ise kadınların dostuyum.
Sığınacak liman arayan kıslar eqlesin.

güçlü kadın

Tapılasıdır. Güçlü kıslar eqlesin.

beton baget

Bir arkadaşa bakıp çıkmak için geri dönmüş yazardır.

30 yaş üstü bekar kadın

Tam benliktir. 30lu kıslar eqlesin.

kız nedir kadın ulan kadın

Herkes kadın demeli herkes. En çok da kadınlar. Herkes demeli; herkez diyenler bile.