bugün

entry'ler (3)

fizik bölümünde okumak

Ben lise son siniftayim fizigi parasi yada is imkanlari icin degil sevdigim ve ilgi duydugum icin istiyorum ama herkes isteyerek girenin bile ordan ayrilip yeniden sinava girdigini yani kactiklarini soyluyor. Ben okumasi zor olsa bile fizigi seviyorum. Ama sirf zor yada dedikleri kadariyla hocalar catlak diye sevdigim bolumu tercih etmelimiyim, etmemelimiyim ?

fizik bölümü

Ben lise son siniftayim fizigi parasi yada is imkanlari icin degil sevdigim ve ilgi duydugum icin istiyorum ama herkes isteyerek girenin bile ordan ayrilip yeniden sinava girdigini yani kactiklarini soyluyor. Ben okumasi zor olsa bile fizigi seviyorum. Ama sirf zor yada dedikleri kadariyla hocalar catlak diye sevdigim bolumu tercih etmelimiyim, etmemelimiyim ? (#24231148)

fizik bölümü

Ben lise son siniftayim sinava hazirlaniyorum lisede gordugum derslerim, arastirmalarim, ilgi ve heveslerim dogrultusunda fizigi cok seviyor ve okumak istiyorum fakat herkez olumsuz seyler soyluyo girersen pisman olur o dort yili bitiremeyip yeniden sinava hazirlanirsin felan. Ben is imkanlari iyimi kisminda degilim sadece fizik istiyorum cunku cok seviyorum yani sonuc olarak boyle bi durumda girersem pisman olurmuyum fizigi seviyo olmama regmen beni biktirirmi uni de ??????