bugün

entry'ler (29)

kilo alamama sebepleri

ne sigaram var ne düzensiz yaşamım var gainer de kullandım fitness ta yaptım dibine kadar gaita testide temiz yok abi kilo yoookkkk gece yatmadan kebap yiyorum. makarnayı ekmeksiz yemem etrafımdakiler oha onu da mı yiyeceksin der yerim ama cıık ibre kımıldamıyor. boy 1.80 kilo 64 ne giysem yakısmıyor arkadaş. utanıyorum artık. yas 29 oldu. t-shirt giyiyorum askıya asılmış t-shirt gibi duruyor. hey Allah ım sinirlerim gerildi şimdi

alagöz termal park afyon

Tam bir sene önce taksitlerini bitirdiğim her ay sonuna tapunuzu yollayacağız dedikleri fakat yollamadıkları artık yavaştan taraflarından dolandırıldığımı düşünmeye başladığım şirketler grubu(gerçi şirketler mi onu da tam bilmiyorum)

dünya tarihindeki en büyük komutanlar

Selahaddin eyûbî... Savaş kaybetmeyen komutan

alexandre pato nun galatasaray a transferi

Dzeko dan da vazgeçilmiş son dk a * )

kızların ilişkilerde mutsuz olmalarının tek nedeni

Yapılana değil yapılmayana odaklanırlar.

sözlük yazarlarının meslekleri

P. Futbolcu

en iyi çizgi filmler

Çılgın korsan jack tartışılmaz...

dinler arası diyalog

Bir defa adamlar senin dinini din olarak kabul etmiyorlar sen hala dinler arasi diyalog diyorsun. Ya biz ne saf bir milletiz. Elin gevur u hz. Muhammed e peygamberimize iyi niyetli bir çöl bedevisi diyor. Biz hala neyin derdindeyiz ohoooo.
Herkese mavi boncuk. Yola devam

türk filmlerindeki unutulmaz lakaplar

Filmi bilmem de futbolda eskilerden negatif hüsnü diye bir futbolcu vardı. Kim bulduysa alkışlar ona yarmıştır

acun ılıcalı nın 21 bin liraya 700 çorap alması

Bazı eblekler de hala sms atsınlar survivor 'a.
Sanki sms le eleme yapılıyor.
Müstehak bize müstehak. Adalet sende sadece bayan ismiymişsin!!!

yaran ingilizce cümleler

Bir arkadasımın yabancı turist kıza 3 gün sonra demeye çalışması aynen aktarıyorum

No tomarrow no tomarrow yes tomarrow...:)))

kablo netin tt net ten yavas olması

Tt net ten kablo net e geçmiş bir bedevi olarak;her internete girdigimde kendime bela okuutturan kahrolası bir gerçektir:(

Not: hay ben bu taahhütün...

sabri dendiğinde ilk akla gelen

Pancarlığa atılan şutlar...

çorbaya 1 kilo pul biber atmak

Urfalı olma ihtimali yüksek elemandır

rafet el roman yaram şarkısı

Tabib sen elleme benim yarramı yasaklanmadıysa buna da birşey olmaz düşüncesini çağrıştıran şarkıdır...

bıktıran bal reklamları

Sanki bedavaya veriliyormuş havasıyla sunucunun ballandıra ballandıra anlattığı ama süpermarketlerdeki satılan baldan ve fiyatından hiçbir farkı olmayan bizi hayattan soğutan bal reklamlarıdır.( ne kadar çok çoğaldı yahu bunlar)

arılar sapıttı galiba:)

kadın otobüs şoförü

Adana da aytaç durak' ın başlattığı ve yavaş yavaş tüm Türkiye ye yayılmaya başlayan bir durumdur.

erken boşalan erkek bahaneleri

Erkek: ıııgghhhh aman ııghhhh!!!
Kız: noldu ajkuuumm?
Erkek: boşaldım jale pofff
Kız: nasıl yaa bu kadar çabuk mu?
Erkek: kullandığım antibiyotikten oluyor ne yapim yoksa biliyorsun yani jale bak fişleme beni kimseye bahsetme bokunu yiyim... ( bu da sıvama bölümü)

sebastian giovinco

Çabukluk abidesi olan dazlak futbolcudur kendisi.

facebook tan atar yapmak

Kalabalıkta atar yapmanın tenhada özrü olmazmış...