bugün

entry'ler (13)

yalnızlığın tarifi

Bazen ihtiyac duyulan, huzur kaynagi.

takip edilesi instagram sayfaları

Hem kitap yorumları hem de fotoğrafları açısından başarılı işlere imza atan Yusrick'in instagram sayfasını severek takip ediyorum. Kitap önerileri de gerçekten çok iyi.

https://www.instagram.com/yusrick/

sözlük yazarlarının alerjileri

Doktoru şoka sokacak kadar çok alerjiye sahibim. At tüyü ve hamam böceği de bunlardan bazıları

gecenin şarkısı

Julie Delpy (bkz: a waltz for a night)

unutulmaz film replikleri

Var gibi olmak değil var olmak! Persona

kitap alıntıları

Özgürlüklerini savunamayanların ödedikleri bedel ağırdır.

Hayvan Çiftliği, George Orwell

wet n wild

Bazı ürünleri gerçekten çok iyidir. Özellikle Comfortzone paleti ve rujları süperdir. Fakat ambalajları tam bir facia. Özellikle rujlarının kapaklarının açılıp tüm çantayı mahvetmesi çileden çıkarır.

eti cin

90'larda çocuk olmaktır. Lezzetinden çok, beni çocukluğuma götürdüğü için aldığım en güzel abur cuburlardan biridir.

mutlu nasıl olunur

Sürekli mutluluğu bir yerlerde aramayı bırakarak mutlu olabilirsin.

elma

Bir zamanlar yüzüne bakmadığım ama şimdi en sevdiğim meyvedir. Eğer Granny Smithse her öğün yiyebilirim. (Tuzlanırsa daha da lezzetli olur)

ev temizliği yapan erkek

Evli ve eşine yardım için yapıyorsa takdir edilesi erkektir. Bencillikten uzak alnından öpülesidir.

sürekli yemek yeme isteği

Bir duygusal boşluk doldurma yöntemi. Tabii bu yöntem uzun vadede göbeğinizi ve poponuzu da dolduracaktır. Buz dolabının önünde oturmayı bırakıp acilen bir hobi bulmanız önerilir.

en sevilen şarkı

içlerinden bir tanesini seçmek çok zor olsa da, minik bir ara farkla (bkz: Rhiannon) - Fleetwood Mac .