bugün

entry'ler (19)

iphone 4

Teknolojinin yanında prestijde satın almak isteyenlerin tercih ettiği telefondur kendisi tasarımı cezbedicidir biri size samsung galaxy s2 nin daha üstün olduğunu söylese bile siz bikere o elmaya aşık olmuşsunuzdur.

bugatti veyron ile taksicilik yapmak

V12 1001 beygir olduğunu düşünürsek akı bokunu kurtarmayacaktır.

atatürkçülerle cemaatçilerin dost olması

Birbirine tezat gibi görünüyor öyle değilmi?
bunun nedeni günümüz neslinin gerçek atatürkü tanımaması atayı dine karşıymış zannetmesi
bi bakın bakalım atanın gizli vasiyetinde neler var ve neden ben öldükten 50 sene sonra açıklayın dediği vasiyeti hala açıklanmıyor...

Ben söyleyeyim açıklanırsa ülke karışacak ataya sığınan solcular aslında atatürkün dindar biri olduğunu öğrenecek bunu bilen asker 60 darbesinde ziraat bankasında girip vasiyete el koymuşur...

vasiyette nelermi var inanmakta zorlanabilirsiniz
isa nın tekrar geleceğinden...
hz.mehdinin türkiyeden çıkacağından ...
türk devletlerinin birleşip büyük türk islam birliğinin kurulacağından...

ölmeden önce söylenen son sözler

- tak tak
- Eyvah basıldık
- Korma sevgilim kocam iş seyahatinde .

sawyer

bütün yakışıklı aktörler içerisinde uzun saçın bir insana bu kadar yakıştığı görülmemiştir
Adada götürmediği hatun kalmamıştır öyleki bir sahnede julietle evlenme teklifi edeceğini söylediğinde kate ağlamıştır .

tanrı konsepti

Bu yazıyı kınıyorum önyargıyla yazılmış din gibi çok önemli ve insanların çok hassas olduğu bir konuyla dalga geçiliyor ateistlerin toplumda söylemekten korktukları bastırdıkları düşünceleri sanal ortamda tiye alarak saldırmaları tipik bir ateist davranışıdır böyle kimseler çoktur sormasnını bilene her sorunun mantıklı bir cevabı vardır.

sabah ereksiyonu

cinsel bir dürtü olmadan gerçekleşir bazen zor durumda kalabilirsiniz işe geç kalma teleşıyla pantolon giyeceğiniz sırada komik duruma düşersiniz.

mühendis

bir makina mühendisinin tornaya bakıpta bu neden dönüyor dediğinde fakültelerimizin içler acısı durumunu tekrar hatırlayarak üzüldüğüm mühendistir.

aşk ı memnu yasaklansın kampanyası

Millet olarak bu kadar entikaya düşkünlüğümüz böyle dizilere hayran olduğumuzdan belli.

asırlara meydan okuyan sözler

istikbal göklerdedir
Mustafa Kemal ATATÜRK.

sevgiliden ayrılma nedenleri

Daha yeni bir model araba alacağınızı düşündüğünüz ikisine birden binmenin masraflı olduğunu bildiğiniz için.

kalçalarınız çok hoş

Yeterince samimi olmadığın birine söyleyerek ortamı bir anda sessizliğe büründüren bir gaf.

kölelik

ilkel bir terim gibi gözüksede artık bu zamanda kişilerin değil paranın kölesi olduğumuz gerçeğidir.

yakışıklı çapkın ama sevgilisini aldatmayan erkek

Büyük ihtimalle yakışıklılığının farkında olmayan erkek cinsidir.

yıllardır dolmayan green card kontenjanı

Piyango gibi gördüğümden çıkma ihtimali çok düşük zannettiğim fakat yakın bir arkadaşıma çıktığında kısa bir şok yaşadığım çekiliştir.

fetullah gülen in oy vereceği parti

Bütün nur cemmatinin AKP ye oy verdiği bilindiğine göre tahmin etmek zor olmasa gerek.

içki masasına oturulacak adamı doğru seçmek

Gece saat 3 ten sonra ben ailemi özledim evime gitmek istiyorum deyip otobüs terminalinde zor vazgeçirdiğim adam.

yaran türkçe altyazı çevirileri

Shut the fuck up = çeneni kaparmının * .

brad pitt

People ve benzeri otorite sahipi kuruluşların yaşayan en sexy erkek olarak gösterdiği kişidir
nitekim insan onu görünce bir erkek ancak bu kadar yakışıklı olur dedirttiği ve hak verdiği bir aktördür.