bugün

entry'ler (114)

steven spielberg vs quentin tarantino

Tarantino siker bayar.

mhp nin eze eze iktidara gelmesi

akpye çanak tuttuğu sürece imkansız görünen varsayım.

konya nın medeniyette inanılmaz yükselişi

küpe takıpta gidemediğim memleketim. Ecinliymişsin gibi bakıyorlar.

eğer kadınları sevmek

lezbiyenlikse ben dört dörtlük bir lezbiyenim.

ilk buluşmada sence ben seksi miyim diye soran kız

daha rast gelmediğim kız tipidir.
(bkz: yok artık ali sami)

hiç çaylak olmamış yazar

benim o benim.

vasfiye teyze

kabak tadı vermiş karakter görünce kapatıyorum diziyi izleyesim gelmiyor yeminle.

cool adam

geceleri dudağını boyayıp şişli caddesine çıkardı mahallede para toplayıp ameliyat ettirelim dedik kabul etmedi.

günün tek cümlelik özeti

kötü hissediyorum sözlük 4 ay önce terkedildim 119 gün diyeyim hadi bunca zamandır aşk acısı çekiyorum bu güne kadar içimde bir umut yaşadım ve gün öğrendimki nefret ettiğim kuzeniyle başlamış ölmek istiyorum.

daha hiç eksi oy vermemiş iyi niyetli yazar

yok öyle bi kovboy.

güneş bize 1 milim gelse biz yanarız

Güneşin 1 milim yaklaşmasıyla olabilitesi vardır. dünyanın 9 katı büyüklüğünde bir kütlenin yaklaşması

sözlüğün telegole dönmesi

sözlükten soğuma sebeplerinden biridir. her maç içinde başlık açılması bana saçma gelmekte.

istanbul da gidilmesi tehlikeli yerler

Severek yaşadığım semtim Tarlabaşı.

sevgilisini ulu orta öpen erkek

Abartmadan yapılmasında bi sakınca görmediğim hadisedir ammma velakin işi french kiss boyutuna getirmekte yersiz olur kaldı ki sevgililerin elele tutuştukları gerekçesiyle ayıplandığı bi toplumduk biz.

sözlükçülerin sahip olmak istedikleri arabalar

1967 Pontiac Firebird.

dikilen atatürk heykelleri ne işe yarar sorunsalı

Atatürk büstü ne anlatır; Gerçekten adam gibi bir lideri olduğu zaman bu milletin neler yapabildiğini görebilirsin,halkını sömürmeyen bi politikacı görebilirsin,şehidinin arkasında duran bir lider görebilirsin, Manevi değerlerle prim yapma çabası olmayan, makarna yerine gelecek bağışlayan, halkına saygılı Asker politikacı Lidergörebilirsin ama en önemlisi nasıl bakarsan öyle görürsün. Kısacası Adam Gibi Adam Mustafa Kemal.

20 eylül 2012 fenerbahçe marsilya maçı

Fransız nefretimin ağır basmasıyla fenerbahçenin kazanmasını istediğim maç.

yalnızlığı en iyi anlatan cümleler

nevizadede garsonum hareketli bi c.tesi günü dertli bi abimiz çalıstıgım bara dogru hareketlendi iş geregi tek kisimiyiz sorusuna aldıgım cevap hayır yalnızım oldu. yalnızlık kavramı daha iyi anlayamazdım.

uzaya çıkan ilk türk ün yapacağı ilk şey

balgam atmak olabilir.oksijen olmadığı için sigara yakamaz.

20 temmuz 2012 beşiktaş manchester city maçı

sikmeseler bari.