bugün

entry'ler (16)

bir erkeğin en masum olduğu an

Hic tanik olmadigim andir. Yoktur demiyorum. Simdi allah icin, kesin masum bir an vardir. Ama herkesin tanik olacak kadar sansli olmadigi, nadir gorulen ve kisa suren bir andir.

kotu espri yapmakta israrci olan insan

Bu tip arkadaslarin amaci hala cozulememekle beraber zararsiz goruntulerine aldanilmamalidir, cevredeki insanlara karsi cok tehlikeli olabilirler. Ciddi dozlarda bu esprilere maruz kalindiginda insani cileden cikarip harakiri yaparak kendini oldurmesine sebep olabilirler.

sözlük yazarlarının itirafları

Kalemle sac toplamanin ozel bir yetenek oldugunu dusunuyorum. Bence cok havali.

kitap yazacak olsanız son cümlesi

"Az sonra olecegimi biliyorum ama dinle sana soylemem gereken cok onemli bisey var. 50 milyon dolarlik mucevherlerin oldugu kasa-"
(Öldü)

bir arkadaşa bakıp çıkacağım in ingilizcesi

Google translatete tahminimce "look for friend go out" "arkadas bakmak cıkmak" diye yanlis anlasilmalara mahal verecek sekilde cevrilen, bizim el kol hareketiyle cok daha aciklayici ve dogru bi sekilde anlatabilecegimiz cumle.

kızla erkek nasıl kanka olabilir ki sorunsalı

Gayet oluyo canlar. Erkekle kiz nasil kanka olamaz ya. Neden hep karsi cinse baska gozle ve supheyle bakiyorsunuz anlamiyorum. Benim en yakin arkadasim erkek ve kardesten ote hic bitmeyecek bir arkadasligimiz var.

çocuk olmak

Yaraların öpülünce hemen geçecegine inanmak.

vajina ve anüs arasındaki bölgeyi neşterle kesmek

Neşter steril degilse ciddi sorunlu bir arkadastir. Bu acimasizliga tahammül edemem.

burnun ağızla göz arasında olması

'Goz ile agiz arasinda burun olmasi' gibi sacma ve gereksiz bir cumledir.

sözlük yazarlarının korkuları

Hayatimin bir ruya oldugunu ve aslinda hasta, yaşlı ve unutulmus bir sokak kopegi oldugumu ogrenmek.

diş perisi

çocukken
''lan bu benim dişimi ne yapsın ki.
hadi diyelim değerli bu.
ben neden bir liraya veriyorum.
herşeyi geçtim dişi yastığın altına koyma fantezisi nedir?.''
diye sormayıp hemen varlığına inandığım peridir.

annenizin kocası sizin babanızdır

Babamizin karisi annemiz olmasi gibi tersi kabul edilebilen bir durum. Reversible diyebilir miyiz?

gecenin yemeği

Bol kasarli lazanya. Kolasiz olmaz tabi.

mutsuz insanların ortak özellikleri

alkol, kafein, çikolata gibi herhangi zararlı veya zararsız bağımlılıklarının olması.

***dikkat bu entry faydalı bağımlılık var mıdır sorusunu akla getirir.

ben bu yazıyı sana yazdım

Allahını seviyosan bunu okuma.
Ya da oku ateistsin sonucta sana farketmez. Sadece.. farkinda misin mutlu olmak icin suan mutsuzlugun dibini yasiyosun. Bi de kendine entry giriyosun. -Yanlizlikta tavan yapmişsa demek ki.- Sana bir onerim var. Bi ara beni diger onerilerim icin dinlemelisin.
.....
Neyse durumun o kadar da kotu degil. Tebrikler bos bir gun gecirmemis oldun. Kendine bi yazi yazdin.

ne zeki ne de çalışıyor

Böyle bir endikasyon konulan kimse ne kafa insandir ne de not tutup vize haftasi hayatini kurtarir. Yan etkileri ağirdir. Yavaştan kaçmak gerekir.