bugün

entry'ler (18)

akp li olmanın dayanlımaz hafifliği

50 yıl sonra tarafımızdan yazılacak tarih kitaplarına hakettikleri hafiflikte yazılacak zümre...

ülkücülerin son derece donanımsız olması

daha önce ülkücü ile muhatap olamamadan kaynaklanan aciziyet ve entry...

devlet bahçeli

milyonları şaşırtarak milyonların gözleri önünde birazdan cnnturk e canlı olarak çıkacak şahıs. En son 2007'deydi sanırım...

arkadaşlık talebi gönderip sen kimsin diyen insan

kafasında bulunan delikten hava alma ihtimali yüksektir.

rte sözlükte yazar olsa açacağı başlıklar

sıkışınca kullandığına göre kesinlikle "müfteri"

yaran okul müdürü lafları

-evlat topluluğu, sizin o kapı menteşesinin danimarkadan geldiğinden haberiniz var mı?

mongol

an itibariyle izlediğim filmdir. ses ve görüntünün müthiş ancak kurgunun gayet sorunlu olduğu çok daha iyi yapılabileceğine inandığım eserdir.
ancak dış mihraklar tarafından kasıtlı olarak çekildiyse evet gayet cengiz hanın yaptıklarını mantıklı buluyorum:d

Cengizhanın aile babası olduğu sahneler bana yeşilçamı hatırlatmıştır...

duşta söylenecek şarkılar

nedendir bilmem ama anooo yemendir gülü cemendir diye bütün apartmanı hüzne boğmak hoşuma gidiyor...

inşaat mühendisi

sahibi olduğum ünvandır. ancak o ünvanı yükseltmeye uğraştığım şu saatlerde, efenim ben inşaat mühendisiyim çelik sandalyeyi de tamir edebilirim, kablolarla takviye edersek öncekinden daha sağlam olur dediğim ve 4 sene önce itfaiye pazarından almış olduğum sanadalyemsi, bana monte oluyordu...

autocad 2008

tek kelimeyle kadim dostum... (bkz: )(#8284840)

microstation

an itibariyle beni çıldırtan, verdiği saçma sapan uyarılarla arşivdeki Autocad 2008 adlı zipli klasöre tıklamama ve bu entryi yazmama sebep olan yazılım. her ne kadar 3 boyutta inanılmaz olsa da...

ajda pekkan ın altmışından sonra azması

estetiklendikçe açılan açıldıkça estetiklenen ve bu açılma işini çok kötü bir noktaya vardıracağını düşündüğüm şahıs...

isohunt com

mininova dan sonra kürkçü dükkanı muamelesi yaptığım muhteşem sitedir...

uc dine gore ibadet eden insan

en garantici akıllı bir insandır... çevirmeye girmesse tabi

ekşi sözlük

içerisinin ortamı, kendisinin ve yazarlarının seviyesi itibariyle bede tiksinti uyandıran sitemsi...

hamas terör örgütü değilse pkk da değil

sıçar gibi konuşmanın dik alasıdır.. (bkz: )http://yfrog.com/5itaharetpozisyonuj

ilk kez lost izleyeceklere tavsiyeler

ben birşey söylemeyeyim. zira ilk sezonu yarısına kadar izleyip bırakarn türk benim...

ankara

gece yatmadan önce yaz olarak uyandığımda ise bana anamuru hatırlatan şehirrrr...