bugün

entry'ler (24)

elektrik faturası

35 lira elektrik kullanım bedeli, 20 lira dağıtım, 10 lira kdv, trt payı bilmem ne yeter yahu yeter. neden 35 kullanıp 65 ödüyorum?

timsaha tecavüz eden adam

yok öyle bir şey abi, inananlar var.

symantec

verisign'ı milyonlarca dolara satın alıp ssl sektörünün lideri olan firmadır. ayrıca dünyaca ünlü norton adlı bir antivirüs programı vardır.
https://www.ssl.net.tr/symantec-ssl.php
(bkz: verisign)
(bkz: ssl)

aşık olup kendini ifade edememek

ilkokul sıralarında yaşadığım ve kendimi yiyip bitirdiğim haldir.

6 ocak 1990 fenerbahçe beşiktaş maçı

ben doğmadan tam 166 gün önce cereyan etmiş hadisedir, beşiktaş ve bir beşiktaşlı olarak benim için gurur kaynağıdır.

iğneada nın ada olmaması

beynimi sulandıran bir durumdur.

sözlük yazarlarının itirafları

mutlu olmak için çok sebebim var ama mutsuzum.

4s kuralı

evlilikte önerilir.
sevgi saygı sadakat sabır

direksiyon ön sınavı

cebimizden biraz daha fazla para çıkmalı değil mi. ne de olsa ehliyet alıyoruz.
bir sonraki aşamada direksiyon ara sınavı, direksiyon final sınavı uygulamaların da getirilmesi olasıdır.
(bkz: yok artık)

istanbul boğazı trafiğe kapatıldı

trafiği felç edecek köprüde yakalananları her dakika ana avrat sövdürecek olaydır.

aşka aşık insan

aslında mutsuzdur mutluluğu arayandır.

islam ordusu

bir gün mesih gelene kadar siyonistler tarafından müslümanları katletmek için kurulan ve gelecekte de kurulacak olan ordudur.

içen insanlarla aynı ülkede yaşamak istemiyorum

edebiyle içenlerin zoruna gidecek bir istek ve düşüncedir.

ssl

secure socket layer'ın kısaltmasıdır. ssl web siteleri üzerinden girilen bilgilerin sunucu ortamına güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan güzel bir teknolojidir. comodo, symantec gibi teknoloji kuruluşları tarafından üretilir fakat satışı sertifika sağlayıcıları tarafından yapılır. (bkz: ssl net)
http://www.ssl.net.tr

evrimin kadın ve erkek için farklı çalışması

Kadın erkeğin bel kemiğinden yaratılmıştır derken kadının değersiz olduğundan değil, evrimin gerçek olmadığından bahsetmek istedim. Ayrıca Nisâ, 4/1 ayette der ki;

"Ey insanlar! Sizi bir tek nefisten yaratan ve ondan da eşini yaratan ve ikisinden birçok erkekler ve kadınlar üretip yayan Rabbinizden sakının..."

vodafone un vodafone arena da çekmemesi

rezillik, ne denilebilir ki ama bir de turkcell gerçeği var ortada, hal böyle olunca vodafone'a şükrediyor insan.

her kürt aynı değildir iyi kürtlerde var

PKK'ya destek vermeyen, tetöre alet olmayan nadir bir kürt arkadaşım var. Diyarbakırlı kendisi fakat tanıdığım kürtlerin 10'da 8'i terörü alenen veya üstü kapalı destekliyor. Bir de yurtdışında yaşayan kürtlerin neredeyse tamamı PKK'yı destekliyor gördüğüm kadarıyla.

sur için cizre için savaşmamızın sebebi

mesele sadece silahlı teröristlerin üstüne gitmek değil başkanım, asıl mesele içimizdeki hainleri, teröristleri yok etmektir. Hedef göstermek istemiyorum, anladınız siz. Kısaca şöyle söyleyebilirim; sırtını YPG'ye, PYD'ye dayayanların dokunulmazlıkları kaldırılsın, yargılansınlar. Bir de yeri gelmişken idam cezası geri gelsin.

evrimin kadın ve erkek için farklı çalışması

bunu hiç düşünmemiştim, sahi nasıl oldu bu iş? yok yok canısı evrim hiç olmadı zaten, kadın erkeğin bel kemiğinden yaratıldı. bunu bilir bunu söylerim.

allah ım dedi 2 5 trilyon dolandırdı

vay arkadaş yurdum insanı ne saf, ne temiz.