bugün

entry'ler (12)

doğaç

mükemmel bir erkek ismidir.

saçların banyodan sonra kabarması

okulda rezil olmak için yeterlidir. her banyo sonrası saçlarım kabarır, hiç bir güç bu saçı indiremez.

uludağ sözlük ciddiyeti

gerekli kurallar bütünü. bu kurallarda olmasa sözlüğün düzeni bozulur, herkes kafasına göre hareket eder düzen, disiplin kalmaz. olamazsa olmazımız seviyorum sözlüğümü.

ömer

eski sevgilimin ismidir kendileri. severim bu ismi ben güzeldir hoştur söylenişi iyidir. omar diyede söylenir bu isim.

izmirli kızlar

bir izmirli kız olarak bu konuya katılıyorum. izmirli kızların kısa olduğu kanısına kesinlikle katılmıyorum. siz hep kısasına rastlamışsınızdır. gerçekten çok güzelizdir biz. söyliyeceklerim bu kadar dostlar iyi akşamlar.

göz muayenesi

hayatımın en komik anlarından biridir. doktor büyüteç gibi gözlüğü taktı ve harfleri oku dedi, benim gördüğüm şey ise gözlük camına yapışmış kocaman bir kurttu. o an gülme krizine girdim sağolsun annem olayı kurtardı.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum çikolatayı çok seviyorum sevmiyorum desemde aslında bayılıyorum. matematikten nefret ediyorum karneme bir geldi ve matematik öğretmeni serpil hocayıda sevmiyorum gereksiz biri.

hayatın anlamının sevgiliden ibaret olması

iğrenç bir durumdur. hayatın anlamı olması gereksizdir çünkü hayatın anlamı ailedir. arkadaşımın başına geldi bu olay, kızın hayattan bağlantısı koptu gece gündüz ağlıyo, dünyası karardı vesselam gereksiz bir olaydır

bir şeyin eksikliğini hissetmek

telefonumun kulaklığını evde unutunca olur genelde. sırf bu olay yüzünden üçyoldan gaziemire gidinceye kadar ağlamıştım sinirimden.

yüzme öğrenmesi için çocuğu denize fırlatmak

eniştemin bana uyguladığı yöntem olur kendileri. yüzme öğrenmek şöyle dursun sayesinde belimi aşan yere adımımı atamıyorum.

sahibini kesen satanist kedi

kötü kedi şerafettin olması muhtemel kedidir.

hayvanseverlerin insan sevmemesi

benim annemi anlatıyo bu durum. kendisi kedi ve kuş harici her hayvana karşıdır. yok efendim onlar için bahçeli ev lazımmış toprak lazımmış bilmem ne. annem hayvan sevmediği gibi eve misafir gelmesinide sevmez gelince bi daralır sinirlenir fenalaşır falan yani anlıyacağınız ben bu söze sonuna kadar destek veriyorum.