bugün

entry'ler (9)

3 haziran 2024 denize girecek olmam

Haftaya ben de gireceğim. Enuygundan rezervasyon yaptırdım. Bekle beni Alanya.

sözlük yazarları şu an ne yapıyor

tylol hot kaynattım onu içiyorum. hasta olmamam lazım şu sıra.

bireysel emeklilik

Bunun bir de çocuklar için erken bes versiyonu vardır. Katılım emeklilik aracılığıyla yapılabilir m

katılım emeklilik digizoo

Anneler günü epey kalabalıktı. Aile indirimi de var artık.

alternatif yatırım fonları

Amerika’da ALTO diye bir şirket anket yaptırmış. Buna göre
-Katılımcıların yaklaşık yüzde 75’i alternatif yatırım araçlarının uzun vadede, hisse senedi piyasasına benzer ya da daha iyi bir getiri sağlamasını bekliyor.
-Özellikle hisse senedi yatırımlarına olan güvenin düşüş eğiliminde olması, alternatif yatırım araçlarına ilginin gelecek dönemde daha yüksek olacağının işareti olarak yorumlanıyor.
-“Alternatif yatırım araçları” dendiğinde katılımcılar arasında en çok dile getiren enstrümanlar arasında gayrimenkul, özel sermaye, girişim sermayesi ve sanat eserleri de yer alıyor.
-Anket sonuçlarını değerlendiren ALTO araştırma ekibi, hisse senedi piyasasına duyulan güven eksikliği göz önüne alındığında, alternatifler portföy çeşitlendirmesinin cazip bir çözüm sunabileceğini vurguladı.

fallout dizisi

Oyunu bilmem ama dizisi güzel bir şeye benziyor. Turknet var. Bakarım bu hafta sonu.

internetin eve gelmesi

yani... bayadır geliyor zaten. benim eve turknet geldi mesela.

lütfü savaş

Temiz sudan sosyal yardıma kadar pek çok proje hazırda bekliyor.

kozvit

bu kadar çok ve çeşitli ürünün tek çatı altında toplanması tüketici için de kolaylık sağlıyor.