bugün

entry'ler (140)

benim sen halimdi sevdiğim

yani ben seni sevince kendimi gördüm sende durumları..kendimi sevmişim aslında...

senden orospu bile olmaz

bazı kadınlar vardır bayağılık kıçlarından,saçlarından akar..orospu demeğe dilin varmaz...sevişmeye kalkarsın duvar gibidir,kaza ile seversin sevgi nedir anlamaz...sabah akşam içerler,ellerinden sigara düşmez,arabayı erkekten beter kullanır..yani sen ne ayaksın be kadın durumları..

ingiltere nin büyüme tahminlerinin düşürülmesi

bu ne hız

melek ahmet paşa

büyük büyük büyük büyük dedem

elime bir yildiz koy ben sana gokyuzunu veriyim

yanılmışım..gerçekmiş...

kadının sessizliği

sabreder sustumu yıllarca susar ama gününü bekler ve içini feci döker...

sevgilinin sacini kurutmak

yapmayı özlediğim bir şey....

izmir in kızları

dağtan taşma inme kızları saymazsan inan hepsi güzel ve akıllıdır...

sarhos olmus sevgili

çok şirindir....

secilmis yalnizlik

bir değneğe yaslanarak saatlerce sahilde ya da vadiler boyunca yürümektir...

kadının sessizliği

birde sessizliğin kadınları vardır ki onlar yılların ve olayların tecrübesi ile artık daha çok sessizliği seçmişlerdir kendilerini anlatmak için, sessizliğin tadını çıkarırken yudum yudum bakarlar gözlerinizin içine, parmaklarının uçlarına hapsetmişlerdir aşklarını, tutkularını, acılarını, dokundularmı teninize alev alev yanmayı öğrenirsiniz bir kez daha....

kafa dinlemek

kafanın içini dinlersen yapamayacağın bir şey...

öpücük

stairway to heaven...

recep tayyip erdogan i uzerinden atan at

adı üstünde at, atacak tabiii... iyide yapmış da çiftelemeyi unutmuş rahmetli...

secilmis yalnizlik

bağırdığında kimsenin seni duymamasıdır...

amy winehouse

kadınların erkekler bu hatundan ne anlıyor, nesini beğeniyor dedikleri, ama biz erkeklerin gerçekten onu çok iyi anladığımız, hayran olduğumuz, belki de aşık olduğumuz, rüyalarımızda ağırladığımız tatlı, başbelası hatun...

secilmis yalnizlik

şeçmeye zorlandığın bir durumdur...aradığın kişiler telefonlarını açmadığında,onlara bir şekilde ihtiyacın olduğunda,aslında senin yalnızlığı seçmediğin yalnızlığın seni bulduğu an....keşke burada olsaydın dediğin insanlara zaman içinde keşke hiç hayatımda olmasaydın demenin sonucu sanırım...

inziva

bazen herkesin ihtiyaç duyduğu bir şey....hoş bir kitap adı da olurdu eminim..

the human stain

bence mükemmel bir film...hopkins ve kidman'ın ilişkilerinin sakin ve hafif bir şiirsel yaklaşımla anlatıldığı philip roth'un aynı adlı romanından aktarılmış hoş bir film...

vefasizlik

iğrenç bir şeydir..alışılması gerekir...