bugün

entry'ler (15)

90 ların son nesli olmaktan gurur duyuyorum

Bizim nesilden sonraki nesil bozuk olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim bi iki istisna dışında.

barış manço şarkılarının kötü ve basit olması

Barış manço Rock dediğiniz müzik türünü Türkiyeye getiren adamdır. Barış manço Avrupa da müzik eğitimi almıştır ve dönemin şarkıları ile kıyaslamak istersek dönemin şarkılarının ne denli aşağılarda kaldığını görebileceğimizde sadece bir örnektir. Müzik öğretmenliğine hazırlanan biri olarak söylüyorum ki bu adam boş olsaydı bu adamı bu kadar yüceltmezdi müzik camiası emin olun.

hz musanın asasının ejderha olduğuna inanmak

Sopasının yılan olduğu ana kadar herşeye inanırım.

recep ivedik düğün dernek e gülen kitle

Düğün derneğin nesi battı?

suriyelilere harcanan parayla yapılabilenecekler

Suriyelilere yapılan yatırımın Türkiye'ye yapılması durumunda her alanda ister askeri, ister turizm, ister sağlık hizmetinde bir çok yenilik yapılabilirdi. Fakat Suriyelilerin Avrupa'ya karşı Türkiye siyasetine çok önemli bir katkısı olmuştur ki Avrupa birliği sesini kesmiştir.

orospu da olsam size vermicem

/hatakekakashi/ bu sözü arabamın üzerine yazdırıcam kardeş.

sokakta öpüşen çifti uyaran kişinin bıçaklanması

Herşey bir yana, bıçaklamak nedir? Sen nasıl bir insansın? insan mısın? Sokak ortasında öpüşmek yasak değil ama buna toplum karşı çıktı diye karşı çıkanı bıçaklamak o. Çocukluğudur net.

yatarken surata telefonu düşürmek

Bir keresinde malum işi yaparken yüzüme düşürmüştüm yarım kaldı.

efsane rap savaşlarında uludağ sözlüğün dışlanması

Evet, bu konu canımı sıkıyor! Toplu bi disslike filan mı atsak?

intihar notuna yazılacak tek cümle

Ana rahminden geldik pazara, bir kefen aldık döndük mezara.

ben bu yazıyı ona yazdım

Sensiz olamaz sanıyordum. Senle olmuyormuş. Çok özledim. Yalan değil özledim. Ama o yanındaki çocuk demek ki seni benden daha fazla hakediyormuş. Umarım mutlu olursun.

yaz gelince olacak şeyler

imkanı olanlar denize ve havuza imkanı olmayanlar kanallara girecek. Kanallarda boğulma vakaları görülecek. Ruslar neden gelmedi bunun tartışması yapılacak. Oradan bir iki siyasetçi ruslar yoksa ukraynalılar var diyerek rest çekecek. Turizm ekonomisi çökertecekler. Bir kaç büyük şehirde patlama olacak.

ahmet davutoğlu nun istifa sebebi

Nedense neden olanlar nedeni olmayan nedenlerden ölenlerin hesabını vermeden makamlarını terk ediyor.

çin seddini aşamayan atalarımız

Önemli olan duvarları aşıp aşmamamız değil, o duvarları Türk korkusuyla yaptırmamızdır.

can dündar a suikast

Kaldırım taşı hayati organ olmuş... isteseydi öldürebilirdi sadece dikkat çekmek için yapılan bir eylem.