bugün

entry'ler (10)

yanınızda kimin fotoğrafını taşırsınız

Hücum yelegi(prezervtf) tasirdim bi zamanlar baktim bi ise yaradigi yok dedim bari anisi olarak vesikalik fotosunu tasiyim. Ogun bugundur aramizda bi bag oldu. Kimsecikler yokken bakarim huzunlenirim elimde olmayan sebeplerle

israille barışmanın isabetli olması

Gercekten dogru bi adimdir. Basbakanimizi tebrik ederim. Yani bugune kadar hep israille dosttuk zaten kac asirlik arkadasimiz boyle mavi marmaraymis yok filistin mis aramiza girmemesi lazim dimi ama

erkeğine göz açtırmayan kadın seksiliği

Iticidir. Cogu zaman cok kiskanc olurlar. Kiskanilmak hos sey tabii ama surekli hale gelmesi adami yorar

unutulamayan oyunlar

Age of empires
Civilization
Rise of nation
Counter strike 1.5 & 1.6
Gta vice city

Hey gidi gunler hey pazar sabahi 6 da kalkip cizgi filmleri bitirip aksama kadar oynardim.

yerli godfather

Bakkalci tipli siyasetcimizdendir. Hele o çay içişi tam bir mahalle esnafi kivaminda.

türk kadınlarının memelerinin küçük olması

Kütahyali sevgilisi olanlar icin sikinti olmayan durumdur. Vallahi gozlerimle gormesem atiyo diyecem de 85 beden anasini satim avcuma sigmiyor

kızıl saçlı kızların daha sempatik olduğu gerçeği

zaafım olan kız tiplerindendir. isterse çirkin olsun benim olsun dedirtecek kadar ileri derecede hemde.

sözlük yazarlarının ruh halleri

kül döktüğü boş bira şişesinden bira içmeye çalışır hali var.

kabul etmekte güçlük çekilen gerçekler

güzel kızların pötür pötür zıçıyor olması. Cidden bak kaç yaşıma geldim sevgilimi sıçarken görsem hayattan soğurum yeminle. ben sıçarken sorun yok ama*

türkleri kimsenin sevmemesi

Cs go oynarken insan bir daha anlıyor bu gerçeği. Hele ki ruslar çok kötü bakıyor bizlere yunanlıları söylemiyorum bile...