bugün

entry'ler (73)

adriana lima nın kocası

"insanı hayata bağlıyor.umutlandırıyor.." gibi yorumlarla dolacak olan başlık kanımca.

johnny depp e yakışıklı demek saçmalığı

sence kivi çok leziz bi meyveyken bence berbat mesela.

sonra ben de dedim ki

"birbirimizi sevsek ölür müyüz?"

xexec

bence özellikle dı kuaje dehap'a öylesine güzeldir ki, dinlemeden geçmeyiniz. emekleri büyük. bu ezgiler yalnız çerkesleri değil herkesi duygulandırır.

kadınların aşk acısını daha kolay atlatması

aşk acısını sadece kendisinin çektiğini sanan erkek önermesidir. "bunun kadını erkeği yok, insan işidir bu", diye uyarmaya gerek yoktur bana kalırsa. denemek isteyen var ise buyurabilir ama.

eski sevgiliyi hatırlatan şeyler

unutmamaya kararlıysan gördüğün her şey algında seçicilik yaratıp beynine yapışacaktır. eski sevgiliyi hatırlatan sadece sensin kardeşim. kurtul kendinden.

o

istediğini yapmadıkça yerinden kıpırdamayan çocuklar gibi deli. hala o.

flash tv ülkenin en entelektüel kanalıdır

öyledir. yalçın çakır mesela tek başına okan bayülgen'in yapamadığını mütemadiyen yapmaktadır o kanalda. eleştiri, ironi, ve hatta alay...ona tv eleştirmenliği konusunda ne kadar beceriksiz olduğunu bundan daha sarkastik biçimde anlatabilen olmuş mudur, sanmıyorum. yıllaaar yıllar boyu conan ve jay leno karışımı formatları dünyanın en orijinal işini yapıyormuş edasıyla burnumuzdan beynimize kadar sokan şov yapma delisi okan'ın aksine yalçın abi bunu çok basit ve bir o kadar da üstü kapalı bir biçimde örnekliyor aslında bize. yalnızca dikkatli bakmamız gerekiyor o kadar. yaptığı program o kadar göze batarcasına aptal ürünü ki, öncelikle "bunda bir tuhaflık yok mu?" diye sorgulamayanları anlamadığımı belirtmek isterim. ya hu adam bir keresinde bütün şüphelerimi doğrulayan bir şey yapmıştı, ben en kestirmeden onu anlatmak isterim. okan bunu konuk etmişti, medya arkasında önceden eleştirip sonradan ona kadın kılığına girip konuk rolü yaptığını itiraf ettirecek ve rezil edecekti.. peki bu abi ne yaptı, güldü ve sendin değil mi diye sorduğunda ona cevap bile vermedi. her şey gün gibi ortadaydı. adam bizimle bildiğin alay ediyordu. o an düşündüm de, flash tv'deki her şey bizimle alay ediyordu aslında. bu yüzden de flash tv bu ülkenin en entelektüel kanalıdır önermesi hayfa ki doğrudur benim nezdimde de.

markadan soğutan reklamlar

nazo reklamı için kasten o kadar bet sesli bir kadını bulduklarını düşünüyorum. başka türlü açıklaması olamaz. başka türlü adından söz ettiremeyecek bir marka.

you oughta know

alanis morissette her şarkısında bunu yapıyor. kadının cümleleri hayatınızın soundtrack'ini yazmış gibi tanıdık geliyor insana. ama bu şarkı başka türlü içten. öfke dediğin böyle kusulur.

azerbaycan denince akla gelenler

(bkz: sevil nuriyeva)

hiç kötü şarkısı olmayan şarkıcılar

(bkz: yasmin levy)

kahvaltı masasında hiç dokunulmayan kahvaltılıklar

herkes reçel der. ama ben vişne reçelsiz kahvaltıya kahvaltı demem.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

erkeklerin kendi yazıp kendi okuduğu tavsiyelerdir.

soçi

(bkz: )http://www.youtube.com/watch?v=h_3seyKmoR0&feature=player_embedded

ben bu yazıyı kendime yazdım

Bazen insanlar sana, 'bana aşık olmaktan korkmuyor musun?' diye soruyorlar, sense içinden bile, 'sana aşık olmaktan başka çarem yok' diyemiyorsun.

gecenin tek şarkılık özeti

mumford and sons - i gave you all

kpss 2012

kopya iddialarıyla ilgili başbakanın kendinden beklenen açıklamalara imza attığı sınav. "ben istemedikçe bir halt olmaz.beyhude yorulmayın.ağzına sahip çıkmayanın ağzını kırarım"

kahveye eşlik etmesi gereken iki şey

damla sakızı ve en yakın dost.

memleketine texas yazan ulusalcı kız

fotoğraflarını bayraklarla, atatürklerle süsleyip, love VS diye elinde Victoria's Secret,AF poşetleriyle fotoğraflar sergileyen, memleketine texas yazan gerizekalı insandır. konuşalım dersEniz DE, iki lafın belini amerikanca kırar. ağzının ortasına çakılmalıdır.