bugün

entry'ler (40)

hayat futbol sahası olsa mevkin ne olurdu

(bkz: kale arkası)

gecenin şiiri

Bizzat benden tüm sözlük ahalisine gelsin öyleyse.

Gözlerinde kayboldum ben senin.
Güzel sözlerin bile çıkaramadı beni,
Bu kalbinin zindanları çok derin.
Nemliydi buğuluydu bakışlarım,
Ve hep eksikti sensiz hayallerim.
Bayram namazları gibi doluydu kalbimin safları seninle,
Gittin ya şimdi sabah namazları kadar yalnızım be!
Şekeri elinden alınmış çocuk gibi,
Sokak ortasında dövülmüş bi kadın gibi,
Haksız yere senelerce yatan mahkum gibi,
Ağlasam yumruklar durmayacak,
Yalvarsam dört duvar yıkılıp kapılar açılmayacak.
Ve uzatsam elimi o şeker elime geri gelmeyecek.
Aldın payını kalbimi yarım bırakıp gittin.
indirdin kepenkleri, vurdun duygularıma kilitleri,
Ulan boş dükkana kira ödemekti benimki...

https://m.youtube.com/watch?v=pOT58qCM0Ds

tersinden de okununca kendisi olan kelimeler

eyikşıf.

bütün gece tek bir şarkı dinlemek

onu özlemektir. ortak anıları olan ya da ona onu hatırlatan bir şarkıdır ve o sabaha kadar onu hayal edip onu düşünmek ister...

uludağ sözlük

son bir kaç gündür burada yazma kararı aldığım yerdir. lakin 2 gündür profil fotoğrafı koyamıyorum 2 tane laptop 1 tane android telefon parçaladım sinirimden. keçide olmayan inada sahip olduğum içinde 2 gündür uğraşıyorum ve sonunda cv'mde yer alan fotoğrafı kariyer netten kopyaladım sağını solunu kırptım öyle koyabildim şimdi çok rahatım oh bee!!

sevişmek aşk olsaydı

bizden gene de bir bok olmazdı.

gerdek gecesi kadını nedensiz dövmek

hardcore sex seven kocadır. bdsm'ye yıllarını vermiştir.

suçumuz türkiye de doğmak

doğrusu suçumuz doğmak olması gereken cümledir.

her erkekle iyi anlaşan kız

kolay kolay sevgili bulamayacak kızdır.

hatice şendil

makyaj ve silikonun vermiş olduğu yetkiye dayanarak kendini seksi ilan ediyor. mobilden görüntü ekleyemedim için fotoğrafını koyamadım. makyajsız halini bi görseniz o erekte olmuş zombi çükünüz burma tatlısına döner..

şu an uyumayan yazarların yaptıkları

uyuyanlara özenmeye çalışıyorum.
çünkü bilirim ki; uykuyu tadacaktır her nefis. restin pis.

kendini açılmayan antep fıstığına benzeten kadın

açıldığı zaman içi bol çıkarsa büyük hüsrana uğratan kadın olacaktır ve bi beyaz leblebiden hiçbir farkı kalmayacaktır.

sözlük yazarlarından aforizmalar

her ne kadar orada lal gibi dursan da, varlığın bizim için lugattır...

adnan oktar ın kızları

boşalan çıksın sayfa kasıyor.

sözlük yazarlarının oynadığı en uzun oyunlar

(bkz: gta vice city)

çekmeköy

buralar bir zamanlar dutluktu...

Çeyrek asırı bulan yaşantımda gözümü açtığım yer çekmeköy, okula giderken balkıç gibi yollardan geçmek için çizmelerle okula giderdik. okula geldiğimiz de ise çizmeleri çıkartıp ayakkabılarımızı giyerdik. öncelerde 1 tane bakkal bulunmazken şimdi MMMMMM.... migrosların, carrefourların, tansaşların sıtarbaksların, aslı böreklerin, hasan ustaların aklınıza gelecek ne varsa yer almaktadır lakin bir tek deniz'imiz eksiktir. o da olsa çekmeköyden dışarı çıkmaya dahi gerek yok. ne olursa olsun semtimi seviyorum...

sevgililer günü için hediye seçenekleri

kinder sürpriz içine saklanmış bir kolye veya yüzük.

yapılışı:

öncelikle bir kinder sürpiz yumurta alıyorsunuz dış ambalajını düzgünce çıkarıyorsunuz. çikolatısını geri eski haline getirebilecek şekilde ikiye bölüyorsunuz.

sonra içindeki oyuncakları çıkartıyorsunuz bir kolye yüzük filan alıyorsunuz böyle 2 tarafına resim koyuyorlar ya bir sizin resminiz bir de onun resmi onlardan falan...
içine koyuyorsunuz kolyeyi, o içinden çıkan kağıdın yerine de bir güzel not yazarsınız ardından sürpriz yumurtayı eski haline getirir yumurtayı verirsiniz. içini açınca şok olacaktır kesinlikle.

sadece başbakan okusun

(bkz: tamam bir ara okurum)

beli görününce erkeklerin azacağını sanan bayan

(bkz: beyaz pantolondan görünen tanga)

türk filmlerindeki saçma olaylar

tartışmasız cüneyt arkın filmleridir. 2 tane ok ile koca kaledeki bütün askerleri öldürdüğünden mi başlayayım?
yoksa o kocaman kaleye yerden bir sıçraşıyta tepesine geldiğinden mi başlayayım?