bugün

entry'ler (8)

her gün koca kafasının fotosunu paylaşan insan

instagramda çok bulunan bir grup insan. instagramın mantığını çok yanlış anlamış olmalarından ve o koca kafalarını çok çok çok güzel bulduklarından her gün o koca kafalarını başka bir yana eğip çektikleri o fotoğrafları illa ki paylaşırlar. hatta ve hatta paylaşmazlarsa ölecek hastalığından da muzdariptirler.

saçmalamak

birlikte yapabileceğin biri varsa güzel eylem. zevkine saçmalar saçmalar gülmekten ölürsün.

birlikte yapabileceğin kişi dedim ya hani; heh işte onu bulduktan sonra hiç bırakma. belki bir daha öyle birini hiç bir zaman bulamayabilirsin çünkü.

pamukkale turizmin iflas etmesi

bir dönemin efsane otobüs firmasıdır pamukkale turizm. çocukluğumuzda oluşan bir bağ var aramızda. sen de mi gittin yani?

basit gibi görülen zor şeyler

tarhana çorbası pişirmek. sürekli karıştırmazsan topak topak olur; pişirdiğin çorbayı kendin bile içmek istemezsin.

huzur veren kadın

kendisi de huzur isteyen kadındır. huzur veren erkekle karşılaştıklarında mutlu mesut yaşayacaklardır.

bir insan neden yalnızlığı seçer

bir soru. yalnızlıkta canı yanmıyordur. daha mutlu ve kafası da çok daha rahattır. hayatına girmek isteyen her insana iyi niyetini fazla fazla kullandırmış ve bunu farkettiğinde artık bir daha iyiniyetini kullandırmaması gerektiğinin farkına varmıştır. daha uzar gider bu böyle...

formalite gereği söylenen sözler

"tanıştığımıza çok memnun oldum." oysa henüz beni tanıştığımıza pişman etmemiş olman, gerçekten hiç bir zaman pişman etmeyeceğin anlamına gelmiyor. hem çok memnun olmak zorunda da değilim aslında ama sen bunu zannedersen sen de daha mutlu olursun falan filan...

4 yıllık ilişkinin anıları ne zaman unutulur

"Hiç bir zaman. Unutacak olsaydınız neden dört yılınızı harcayasınız öyle değil mi?" önceleri böyle söyler ve gerçekten içten inanırken sonra bir de bakmışsınız ki gerçekten tek hatırladığınız şey "böyle biri vardı" olur.

umarım o ana en kestirmeden ulaşabilirsiniz.

Tanım: bir soru cümlesi.