bugün

entry'ler (9)

özlem ışığıçok

Çekonun tatlı hocalarından birisidir.Dersini almanızı tavsiye etmem.Sınavları bilginizi ölçmeye değil kitabı ezberleyip ezberlemediğinize bakar.Gereksiz ayrıntı sorar.Örnekle açıklamak gerekirse bir yerde asgari ücret 320 dolardır kitapta 321 dolar olarak yazmıştır sorunuz yanlış olur.Eleştirmek haddim olmayarak bu kadar ayrıntı sorcağınıza önce sınav sorularının doğru hazırlanması gerek diye düşünüyorum.Artı ek olarak yazdığı kitap oldukça sıkıcıdır hep alıntılar yapmıştır kendi yazdığı kısımlarda nitekim ve nihayet sonuna geldik kelimelerini aşırı kullanarak kitaptaki okuma akışını bozar.

hoşlanılan erkeğin elinde bim poşeti görmek

migros poşeti tabi tercih edilir haklısın neyin kafası bu?

whatsapp durumları

Durumsuz.

imla

sözlükte dikkat edilmesi gereken oldukça bayan bir husustur gereksizdir oku, baban gibi eşek olma oku baban gibi , eşek olma tarzında yanlış anlaşılmaya meyilli durumlarda gereklidir onun dışında oldukça gereksizdir.

insan niye sevdigini uzer

ilişki monotonluktan çıksın ilişkinin tadı tuzu olsun diye.

adem çabuk

Dersi alınmaması gerek hocadır, emeklilik yaşı çoktan gelmiştir ne yazdığı yazı okunur ne de söylediği kelimeler anlaşılır en önde oturduğunuz halde ne duyabilirsiniz ne de yazdığını okuyabilirsiniz.

bilçin meydan

iiBFnin en değerli hocalarındandır bana göre dersi kesinlikle alınması gereken hocadır. Sınavlarda öğrenciyi asla zorlamaz ne anlattıysa onu sorar hocayla alakalı aklımda kalan ayrıca bir izlenimde amerikan filimlerinden fırlamış gibi görüntüsü vardır duruşu , hal ve hareketleri ve bilgisiyle profluğun hakkını veren hocalardandır.

ayşe oğuzlar

Verdiği dersler düşünülmeden alınması gereken hocadır. iiBFnin gerek kişilik gerekse ders işleyiş tarzından sonuna kadar prof. luğunun hakkını vermektedir. Noktası virgülüne kadar konularını anlatır derslerine çok verimli geçer

sertaç serdar

Dersleri iyi geçen mizah anlayışı yüksek kamu yönetimi hocasıdır. Geçmesi kolay olan bir dersi zorlaştıran hocadır. Her ders kamu yönetimi öğrencilerinin ganolarını yükseltmek için kendinden aldığını savunur ama bu sözünün zamanla doğru olmadığını anlayacaksınızdır. Dersin bütüne kalırsanız sınıfın yarısının orada olduğunu görürsünüz büt demişken kesinlikle bütüne girilmemesi gereken hocadır derste bahsetmediği konulardan kitaptan kafasına göre sorar sonuca bağlamak gerekirse kişilik olarak gayet iyidir ama dersinden geçmesi gerçekten zor olan bir hocadır. Hocanın yorumları okuduğunu da biliyorum instagramdan fotolarınız beğenmek yerine şikayet ediyorum hocam .d