bugün

entry'ler (14)

gece

Geceleri insanlar hep farklı modda olur gündüz yaptıklarını geceleri sorgular genelde bu sözler acaba nerde yanlış yaptım şeklinde olur. Birisini suçlamak istemiyosa kendini suçlar. Ama işin içinden çıkamaz çünkü kendi suçu yoktur. Aslında karşıdakinin de suçu yoktur bi şeyler eksiktir. O insanlarda bu belki mutluluk belki yaşama sevinci. Insanlar hep geceleri düşünür çünkü gündüz hiç zamanı yoktur hep koşuşturmaca taa ki kendisiyle baş başa kalana kadar kısacık zamanlarda çok büyük mutluluklar ister belki sadece o gecelik. Belki de çok uzun uzadıya. Insan hep ister isteklerinin boş olduğunu anlayan kişi artık gerçek isteğini itiraf eder kendisine. O da mutluluk isteği çok da istemez bunu. ama nedense olmaz. Belki okuluna geç kalmıştır belki ödevine belki de sevilesi insana ama net olan bi şey varsa geç kalmıştır ve yetişebilmesi için tek yol birisinin elinden tutmasıdır. Yani gece düşünür insan en çok da geç kaldıklarını.

hoşlanılan kızın şeker ikram etmesi

Özellikle çocuğun sevdiği şekerden alırsa (kahveli missbon) ona değer verdiğini gösterir illa aşk olmasına gerek yok bazı insanlarin değer vermesi yeterli gelir ve çocuk hoşlanıyosa kızdan illa bi sebep bulur şeker ikram etmese o şeker yediği için mutlu olur çünkü bi taraftan mutlu olmak istiyodur sebeplerin canı cehenneme amaç önemli o da MUTLULUK.

hoşlanılan kızın şeker ikram etmesi

Sana şeker vermesi eğer sana özelse al cebimde varmıs al senin olsun değilde sana şeker aldım diyorsa eğer hoşlana bu çok şey ifade eder bu bi nebze hoşlanan o ara polyanna oldugu için kocaman bi umut, cesarettir ona aslında güzeldir böyle kıpır hissettiren duygular helede hoşalanılan kız şeker ikram ediyorsa

sana ait olmak

Sana ait olabilmem için önce sana güvenmem gerekir. Sevgi sonraki iş güveniyorsam seviyorumdur, seviyorsam eğer seni, gözlerimin içi parlıyorsa göz göze geldiğimde sana aitimdir. Buyrun lütfen.

sana ait olmak

Sana ait olmam için senin bana ait olduğunu hissetmem lazım yani önce sen bu ego hava değil sadece korkmak ait olamayışını anlamak istememek yo Hayır lütfen buyrun.

gelecekteki sevgiliye not

En başta ne olursa olsun dürüst ol, yalan asla söyleme, eğer birini hayatına alacaksan bu her kim olursa olsun onu sevmiyorsan gönül eğlendirme. Gönül incedir kırılır. Eğer bir yola girdiyseniz zaten güven vardır o ilişkide güven seni seviyorumdan daha anlamlıdır bunu da sakın unutma temeli sağlam olmayan ilişki enkaza yatkındır.

ben bu yazıyı sana yazdım

Bende bu yazıyı sana yazdım şifresini bana veren jojuk çok incesin teşekkür ederim sınav bi şekilde hallolur biz hangi sınavları atlatmadıkki farmakolojide geçer önemli olan ayrıntıları düşünmek "deli kızın güncesinden " "bileklik takan jojuğa".

bir erkeğin en masum olduğu an

En masum olduğu an sevdiği kızın yanındaki halidir çünkü eğer gerçekten seviyosa yalanı dolani olmaz çünkü o sevendir sadece masum değildir duzenlidir dengelidir o yere çöp atmaz kötü konuşamaz o. Çünkü o sevendir ve sevildiğini biliyosa Masumdur dikkatlidir olumludur. Hayata pozitiftir o yüzden masumluk tatlı küçük bi ayrıntıdır.

ben bu yazıyı sana yazdım

Ben bu yazıyı sen istediğin için sana yazdım çünkü senin isteklerin benim için emir olmasa da önemli. Şimdi de sana kullanıcı adımı ve şifremi vericem kendin okuycan bu yazıyı yarın Farmakoloji ödevleri olduğu için edebi bi yazı çıkmaz benden çıksa çıksa cerrahi dahili branş çıkar iyi geceler

türk erkeklerinin beğendiği kız tipi

Az konuşsun ya da çok konuşacaksa da güzel konuşsun. Erkekler nasıl bi hal ve hareket içindeyse ona göre bi kızla karşılaşır o yüzden önce adam olsunlar sonra adam gibi bi kız istesinler.

gecenin sözü

Yokluğunuzu tercih eden hiç kimseyi varlığınızla meşgul etmeyin iyi geceler.

gecenin sözü

Yokluğunuzu tercih eden hiç kimseyi varlığınızla meşgul etmeyin.

yağmurda ıslanmayı sevmek

Hasta olacağını bile bile anın tadını çıkarıp iliklerine işleyen soğuğa aldırmadan tenine dokunan damlaları hissetmek.

ben bu yazıyı ona yazdım

Dünyanın en güzel hissi birinin yüzündeki mutluluğun sebebi olduğunu bilmektir.