bugün

sevdiği entry'ler

kitap kafe

küçük şehirlerimizde daha fazla bulunması gerektiğini düşündüğüm kafe türü. hem samimiyet artar hem "bu şehir çok sıkıcı" sendromundan kurtulur oranın insanları. belki birçok kişi kitaplarla tanışır.

inanmıyorsan saygı duy bari saçmalığı

sen allah'a söverken benden saygı bekliyorsun ama? şeklinde cevap verilecek tez.

safiye inci nin haksızlığa uğradığı gerçeği

ifadesini dile getirmemiş, eleştirmemiş;hakaret etmiştir. hiç bir şekilde savunulamayan entry.

beşiktaş vs real madrid

Tiner kokusu buraya kadar geldi.

sigarayı bıraktım ilk günüm

Ben de bırakıcam sözlük destek istiyorum.

çankaya ismi laikliğe aykırıdır

hristiyanlığın sembolü çan değil haçtır.
çan bir müzik aletidir. şekli de çançiçeğinden çan eğrisine kadar pek çok yerde kullanılır.
çana benzeyen çiçeğe ezan çiçeği, gerzekleri elimine etmeye yarayan eğriye ezan eğrisi denmediğine göre, çana benzeyen kayaya ezankaya demenin bir anlamı yok trolcan.

oytunkaran

göztepeden selamlar.

görsel

sigarayı bıraktım ilk günüm

Şu an ilk günüm. Bir paket sigarayı parçalayarak başladım işe. Temiz bir hayatım,temiz nefesim olsun istiyorum. Lütfen kararımı olumlu yönde etkileyecek yorumlar yapın. Çünkü daha ilk günüm. Kararlı birşekilde devam etmek istiyorum. Hem bırakmak isteyen arkadaşlara da yardımcı olmuş oluruz.

lezbiyen tavukların yumurta evlat edinmesi

Her horozun rüyasını süsleyen tavuklardır.

klavyedeki otomatik kelimeler

Aynı
Öyle
Sonra

Bence bu otomatik kelimeler kullanıcı hakkında az da olsa bi' fikir verebilir.

Mesela aynı kelimesini çok kullandığımdan dolayı monoton bi' hayat sürüyor ya da hayata karşı çokta pozitif bakmadığımı çıkarabilirsiniz. Bunun bir benzeri de "öyle" kelimesini sık kullanmam olabilir.

Tabi ki klavyenin başka bir özelliği de şu: kullandığınız kelimeden sonra en çok hangi kelimeyi tercih ettiğinize göre üç öneri daha sunuyor. Buradan da kullanıcının günlük hayatta kurduğu cümle ve yapısına ulaşmak mümkün diye düşünüyorum. Tabi ki yanlışta düşünüyor olabilirim. Aydınlatın!

Edit: önerilen kelimelerin arama motoruyla ilgili olduğunu da düşünenler var fakat her kullanıcıda farklı kelimeler çıktığı için böyle olduğunu düşünmüyorum.

türk yurdunda yaşayıp türk üm diyene faşist demek

Oradaki türk yurdu kelimesini etnik köken kaynaklı söylemek faşistliktir. Hadi dağılın şimdi. (bkz: hadi faşistler dislike)

migros sanal marketin berbat ötesi hizmeti

beğenmiyorsan kullanma diyerek çok rahat çözülebilecek sorundur. tek derdim bu olsa.

kilidi olmayan tuvalette yaşanan panik

çevrede herhangi bir vileda sopası varsa onunla destek sağlanır. sonuç olarak stresle sıçarsınız.

apo apo apo ap me kurda serok u reber biji ocalan

ulan kaç kere sıkıca bağlayın dedim aq sonra başlık açıyorlar.

eşeğe tecavüz ederken yakalanan chevroletli dayı

belki eşek de onu sikmiştir.
(bkz: empati bu değildi ya)

ingilizlerdeki islam düşmanlığı

keşke kökünü kurutsalar.

bir ateisti alıp güzelce islamiyeti anlatmak

olayın sonu "inanmıyorsan saygı duy oç" diye bitmeyecekse sıkıntı yok bence.