bugün

entry'ler (45)

dili bilinmediği halde hüzünlendiren şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=Qs7SfQ6zFaM Nanourisma.

çöpçü babamdan utanıyorum

(bkz: ekşi sözlükten entry çalmak)

en saçma ayrılık bahanesi

ben seni hak etmiyorum.

şeriat geldikten sonra atatürk büstlerinin akıbeti

aklı başında olan bir insan neden şeriat ister ki ?

hoşlandığı erkeğe çıkma teklif eden hatun

kafama sıçayım.

sözlük kızlarını sözlükten atalım

bol bol küfürleşirsiniz o zaman, ne güzel. zaten biz de açtığınız başlıklardan böööö olmuştuk.

4 5g

Bizde niye yoh.

izmir de 9 yaşında suriyeli kıza tecavüz

Kıyamet kopsa da bitse bu insanların çilesi.

şaka maka nisan ayının gelmesi

Maaşlar da yatar yarın ohh miss.

beyaz atli prenses

Noyso yozson çozson bokolom.

aşk

Aşk şöyle birşeydir; bütün bir ömrü birlikte geçirmek gerekmez, bir iki dakika bile uzayda sonsuzluk gibidir. Senelerce döner döner döner...

tunahan kuzu

Hollanda'nın türk milletvekili ankara saldırı için 1 dakikalık saygı duruşu istiyor. parlamento bu teklifi reddediyor. sonra söz hakkı alıyor ve 1 dakika boyunca saygı duruşunda bulunuyor.

tanım : alkışı hak eden kişi

canlı bomba nasıl farkedilir

çakmakla kontrol edin. patlarsa canlı bonbadır.

sözlük yazarlarının itirafları

Yine bir ütü çalışması sonrası: "Tarzı olmalı insanın, benim gibi..." diyorum. Annem gecikmiyor: "Yine mi çift ütü yaptın?"

psv taraftarlarının mültecilere bozuk para atması

davranış her ne kadar yanlış olsa da yanlış tanımlanmış bir başlıktır...

videoda gözüken kadınlar mülteci değil, çingenelerdir...

özellikle italya, ispanya, fransa'nın güneyi gibi yerlerde meydanlarda dilenir, para almak için türlü numaralar yaparlar, hırsızlık da yaparlar bu arada, para atılan kişiler bunlar...

diğer taraftan ne olursa olsun dilenciye para vermeyen birisi olarak yapılan işi hem dilenenlerin hem de para atanların tarafından yanlış buluyorum...

peşin edit: çingene olması farketmez diyenlere: evet, sonuçta insan, ama o çingeneler grup halinde dilenmek için avrupa'yı dolanıyorlar, yani işleri bu, millet o parayı atsın diye bekliyor onlar zaten, aradaki fark bu...

16 mart 2016 leman dergisi kapağı

yakında dergiyi kapatırlar.

kaslı bir erkek olmanın zorlukları

kız arkadaş bulma umuduyla harcanan onca zamana rağmen hala bulamamak.

ingilizce bilmeyen kızlar mesaj atmasın

i know english very well but i dont want to send you message. what i have to do now ?

sözlük yazarlarının itirafları

diziler hep kandırıyor da, şimdi olsa pek yüzüne bakmayacağım, sevdiğim bir dizi vardı. sevdiğine sarılıyordu esas oğlan. keşke hep böyle kalsak diyordu. şu sıralar tam da istediğim bu.. sarılmak ve unutmak her şeyi. sadece o anda kalmak. unuturcasına sarılmak, ayrılmaksızın sarılmak.
sadece sevmek ve sevilmek...bundan âlâ coşku var mı ki...?

elif gizem akkaya

allah rahmet eylesin.