bugün

entry'ler (10)

insanın tanımadığı birine günaydın demesi

bazen bunu yapmak istiyorum. özellikle havanın filan güzel olduğu günler. mesela kıştan bahara geçerken, o güneşin tekrar ısıtmaya başladığı günlerde. içimi nasıl bir neşe kaplıyorsa demek ki. sonra yapamıyorum. soğuk insanım ben, olmuyor.

bir erkeğin en öpülesi yeri

kesinlikle boynu. koklaya koklaya hem de.

sevgilinin eski sevgilisi

hiç olmadığını varsaydığım. aksi takdirde kıskançlık krizlerine gark edebilir.

yurtiçi kargo

internet sitelerinden yaptığım alışverişler sonunda tarafıma birkaç kere bu kargo firması ile sipariş gönderimi yapıldı. Ama hiçbir gönderi adresime gelemedi nedense, her seferinde ben gidip şubeden almak zorunda kaldım. Ne işe yarıyorlar ben anlayamadım.

sevgilisinin geçmişini sorgulamayan geniş insan

benim böyle bir sevgilim oldu. çokta güzel oldu aslında. saçma sapan, eskimiş, gereksiz hesaplar vermemek güzel şeydi.

30 yaş üstü erkek vs 30 yaş altı erkek

hani buna olgunlaşma açısından filan bakarsak eğer erkeğin olgunlaştığı bir yaş olmadığına göre aynıdır. hep aynılar hep.

bir kızı kırmadan reddetme yöntemleri

yok öle bir yöntem, boşuna aramayın.. ilk başta mutlaka kırılacak, üzülecek, nefret edecek... sonra sonra azalır hatta belki unutur.. ama mutlaka kırılır yani şansınız yok..

dünyanın en güzel şeyi

huzur... hiçbir şey yapmak zorunda olmamanın verdiği o inanılmaz huzur...

yazarların en sevdiği cikolata

cino, cino, cino... eskileri özlemişsem demek ki.

mutlulukbukutuda com

Bugün bir çocukluk arkadaşım bana buradan bir kutu göndermiş. Yeni bir site sanırım. Ama içerik gayet güzeldi. Resmen çocukluğuma döndüm. Akşam arkadaşımla yan yana gelip cino, leblebi tozu, patlayan şeker, yumiyum filan yemeyi planlıyoruz.. Madem hediyeyi almış, o kiloları tek başıma almayacağım tabi ki.. Bi bakmak isterseniz http://www.mutlulukbukutuda.com/ oluyor adresleri.