bugün

entry'ler (91)

hayran olunan kişiler

(bkz: farid farjad)
(bkz: franz kafka)

en samimiyetsiz sözler

tiki arkadaşın düzenli olarak kurduğu; "tatlışııım saçların adeta harika olmuuş." cümlesi.

misafirlere hoşgeldin deme eziyeti

bir insana hoş geldin deyip gülümsemek neden bu kadar zor anlayamıyorum.
neden işkence olarak görüldüğüne anlam veremediğim durum.

100 küsür farklı kadınla yattığını iddia eden tip

iyi bok yemiştir, marifet sayıp bir de övünüyorlar değil mi bunları söyleyip...

eskort kızla buluşmaya otobüsle giden erkek

öyle bir adam varsa ona sesleniyorum lütfen alt komşumuz olan kızları gelip otobüsle alsın allah aşkına, dünyada bu kadar eğleneceğim başka bir durum var mı bilemiyorum.
her akşam birbirinden lüks arabalar hem de biz balkonda çiğdem çitlerken hiç hoş olmuyor sözlük hiç.

hostes olunca götü kalkan kızlar

hostesliğin haklı gururunu yaşayan kızlardır. öğretmen olan bir kadın muhabbet kuşuysa mesela hostes olan kuğudur gibi geliyor insana. e bu durumda onların götü kalkmayacak da benim mi kalkacak?

şiirlerden akılda kalan dizeler

hırsla çakarım kibriti
ilk nefeste yarılanır cıgaram
bir duman alırım dolu
bir duman kendimi öldüresiye
biliyorum sen de mi diyeceksin
ama akşam erken iniyor mapushaneye
ve dışarıda eli kanlı bir bahar
seviyorum seni çıldırasıya.

sevmek zamanı

müşfik kenter'in oynadığı müthiş bir metin erksan filmi. cidden izlemeye değer. öyle güzel çekilmiş, öyle hoş sahneler var ki. istanbul öyle sade ve güzel ki filmde ve filmin sadeliğine pek bir yaraşıyor bu durum. siyah beyaz olması da ayrı bir tat veriyor filme.

bir de "aşkta yalnız ve cesur olmak" diye bir tabir vardı filmde, benim için çok can alıcıydı.

sözlük erkeklerinin türk kızlarını eleştirmeleri

türk kızları olmasa neyi espri konusu yapacaklardı, neyi eleştireceklerdi gerçekten merak ediyorum.
enteresan bir durum tabii; seven var sevmeyen var, beğenen var beğenmeyen var eleştirilebilir de bunun için yaşayan insanlar var gibi hissediyorum bazen.

yılmaz morgül

duygusallığıyla en derine asdfsjasjaaksdj şaka lan şaka.
niye ağladığını hiçbir zaman anlayamadığım adam. çok yumuşak kalpli doğrusu.
her şeye tamam da ylmzmrgl yazmak da ne oluyor ya?
kaburgaları da kas diye itelemeye mi çalışmış ne yapmış;
http://www.neolsunki.com/...az-Morgul-Yeni-Tarzi.html

babanın garip huyları

yazda uyandırmak için fırlama erkek kardeşin aklına uyup yüzünüze su dökmesi daha dur bu bir şey değil göbeğime buz koyduklarını bile hatırlıyorum. çocuk ruhlu adam vesselam.

ceyhun yılmaz

şiirlerini bir türlü ciddiye alamadığım adam. yani iyi yazıyor belki belki de kötü ama asla ciddi olarak okuyamıyorum, ciddiye alamıyorum ben bu adamı. belki de hayat bilgisindeki o saçma sapan rolden sonra şair olunmazmış, bilemiyorum.

tam evlenmek üzreyken vazgeçmek

cesaret isteyen eylemdir.
içine sinmeyen bir şeyler varsa en doğrusudur ama yanlış zaman. bir yerde de;
(bkz: geç olsun güç olmasın)

türk kızı

erkeklerin sanal ortamda atıp tuttukları, gerçekteyse peşlerinden ayrılmadıkları kişiler topluluğudur.
burada yok rus kızı kaymak, türk kızı selülitli,türk kızı çekilmez yazan adamlar sonra gidip sokakta gördükleri eli yüzü azıcık düzgün kızların içine düşüyorlar.
sanırsınız ki hepsi rus kızlarıyla büyümüş, her günlerini onlarla geçirmiş de türk kızlarına alışamıyor. hepsinde boy pos endam o yüzden paşamızın yanına varılmıyor, türk kızı 1.60 boyunda, türk kızı kıllı, türk kızı şişman diyor. yani bütün bu kaprisleri çeken, bu adamalarla baş etmeye çalışan kişilerdir aynı zamanda türk kızları.
sen türk kızının kolundaki kıllara kurban ol be ona laf söyleyeceğine git kaşlarının ortasını aldır önce!

türk kızının facebook kapak fotoğrafları

yazıldı mı bilmiyorum ama up'taki balonlu ev elbette.listemdeki kızların yarısından çoğu kullandı bunu.

nefret edilesi hitap şekilleri

la ve tatlışım.
tatlışım neymiş ya tikiliğin de bokunu çıkardılar arkadaş!
ha bir de bir arkadaştan gelen aşkım hitabı ergenliğin dibisin.

çocuğunun odasına mandalina getiren anne

özlenendir.

yolda yürürken herkesin gözü önünde düşmek

ince topuklu ayakkabı giymiş,bütün gün yerine oturmamış kişinin akşam eve dönerken yaşaması muhtemel durumdur.
bir de o süslü püslü halinizle düşmek kadar utanç verici bir şey olamaz.

kilolu muyum diyen kişiye alternatif cevaplar

bunun bir de"o mu daha kilolu ben mi?" versiyonu vardır ki çık işin içinden çıkabilirsen. gerçekten ergenliğini yaşayamamış bazıları, gelmiş kaç yaşına soruya bak!
alternatif cevap ise " senin kolların çok ince bence".

en sevilen nesneler

sırt çantası.
içine bir kaç eşya koyup kaçma isteği uyandırıyor uzaklara...