bugün

entry'ler (42)

gecenin sözü

hadi işine bak...

bikini giydiği için dayak yiyen kadın

Bu sadece dinle alakalı değildir. kadına şiddet Türkiye de her şekilde var sadece bikini değil....

her cümlenin sonunda amına koyim demek

alışkanlıktan başka birşey olduğunu düşünmüyorum en azından bir seviyeden sonra.

ölüyorum diyen kıza soğumadan ordayım diyen erkek

Türk kızları ona ya odun yada öküz diyorlar. ama bence mantıklı. ...

kızlar akşam olunca ne yapıyor

Bütün kızlar konuşuyor ne olursa olsun. kim olursa olsun sadece akşam konuşuyor

5 para etmeyen şeyler

Türk kızlarına göre Eski şerefsiz sevgililer...

acı çekmek özgürlükse

gerçekten acı çektiğinizi zannediyorsanız meydan sizin beyler bayanlar..

acıdan kurtulmanın yolları

kabullenmek ve kendine değer vermek herseye rağmen.... ama ben acıyı sevmeye başladım. en azından acısını yaşayalım adam akıllı. ve dertleşmek iyi gelir...

bazen çok zeki olup ama kullanmamak

salağa yatmak derler...cevabı bildiği halde susmak gibi...

evlilik

Sen eş mi arıyorsun yada ev arkadaşımı ona karar ver önce. Dediklerinize katılmıyorum. "Çatısız evlilik" ten bahsediyorsan haklısın ama siz evliliği oyun edinmissiniz kendinize. Gidin legolarla oynayın .

unutulmaz film replikleri

bihter: Beni, beni, Bihter 'ini?
Behlül: Yapma bihter ! ne olur yapma!!
adnan bey: Bihter aç şu kapıyı...

10 takipçisi bile olmayan ezik yazar

1000 takipçisi olupta samimiyetsiz insan mı yoksa 0 takipçisi olup kelimelerinden samimiyet akan insan mı. bos insanlar çok Ezik Yazar ! o kadar çok ki herkes birbirini masum görüyor. hiçbir şey olmamış gibi. sizin gibiler... işiniz gücünüz ve sammimiyetiniz olmadan yaşayan insanlar.... ben siz beni takip edin diye yazmıyorum bayım yada bayan (!) ben içimdekileri rahat yazabiliyorum burada önemli olan bu. insanlara yararlı olmak. sınıflandırılması Değil?

kadınlarda utanma duygusunun olmaması

Bu erkeklerin acizligidir ne derseniz diyin. herkeste vardır utanmak sadece herkes koruyamaz onu aptallardan . Bu aptallik; cesur olma savaşı, özgür olma(!) savaşı, farklı olma çabası ve en önemlisi bende istiyorumdur.... bazen sadece utanman gerekir. Bir insanda önemlidir benim için. ama erkekler yada kadınlar fark etmez dedikleri aynı şu " suna da bak uyanıyor, Kezban bu ayol yada abi bu kolay tavlanır " falan işte. utanmak sosyal baskıdır benim için. ..

biten günü 3 kelimeyle tanımlama

b*k gibi. boş gibi. her zman ki ben gibi...

selena gomez

Miley Cyrus beni nasıl ilgilendirmiyorsa oda ilgilendirmez. pop denen zirvaligin temsili...

herkes eğlenirken eğlenememek

Melis danismend - hersey normal o dilerseniz hissedersiniz o duyguyu.

rüyada necati gören sözlük kızı

Kendini gelinlikle görmek gibi birşeydir ben bilirim...

bir kadın kitap okuyorsa

Bir kadın severse kitap okumasını da bilir. bir kadın ağlarsa kitap okurken kayıp etmesini de bilir. bir kadın kitabı bitirmeden rahat etmiyorsa elindekinin değerini bilir. ve bunu okuyan beni anlıyorsa bana saygı duymayi da bilir....

un helvası yapabilen erkek

Benim için yapıyor ise helvadan önce onu yerim. sonra tabiki helvasını(?) üstüne de milli içeceğimiz Ayranı içerim...

yeşil

Yeşil renkli kalmaktır. Tüm karanlığa rağmen orada olmaktır. 'onsuz'lukla bensizliği hissetmektir. Bu dediğimi anlamak karanlıkta çimeni görmek istemek gibidir. ışık tutmaz isen göremezsiniz. beni tanimazsaniz BiLEMEZSiNiZ...