bugün

entry'ler (166)

kanal istanbul a işemek

her bakımdan çılgın bir proje olan ve ne zaman açılacağı bile belli olmayan kanal istanbul'a, açıldığı ilk gün işemek istemektir.
(bkz: çılgınlık bu ya)

arif susam

--spoiler--
son 20 dakika dahil değil o sonuçlara. şu anda programı arif susam domine ediyor. (okan)
--spoiler--

alayineisyan

kingo disko'da manşet olmuş yazarımızdır...

okan bayülgen in inci sözlüğe sitemi

(bkz: okan ve inci gizli ortaklığı protokolü)

arif susam

hiç değişmeyen, yaşlanmayan.. sakalı arif susam ilk arif susam olduğu günkü sakal. tebrik edilesi, yaşlanmayı geciktirme formulü sorulası insan.

arif susam

kingo disko'nun bu akşamki konuğu. liseli aşkları kapıda kapıyı kırmaktadır mutlaka.

alttan çıtçıtlı badi ile disko kralı na çıkmak

ve genellikle dansçıların hepsi de şişman değil ama zayıf da değil, kısa değil ama uzun da değil. *

23 nisan gençlik ulusal ve spor bayramı

ilk iki hatalı telaffuzdan sonrakilerde ekran başında bizim yüzümüz kızarmıştır.

alttan çıtçıtlı badi ile disko kralı na çıkmak

disko kralı'nda her geçen hafta çıplaklığın dozunu arttıran konuklar ve onların dans ekibindeki kızlar izleyenlere göz banyosu yaptırıp oturanları ayağa kaldırmaktadır. şu anda ekrandaki alttan çıtçıtlı badi görünümlü acayip giysili dansçı kızlar gibi...

helin avşar

- sözlüklerle aram hiç iyi değil zaten
- kiminle aran iyi kuzum ?

23 nisan gençlik ulusal ve spor bayramı

disko kralı'ndaki videoda gündeme gelen, bir belde belediye başkanının 23 nisan kutlamalarında halka hitaben kullandığı yeni bir bayram ismidir.

kendi kendini solaryumda unutmak

kendi kendine solaryuma gitmişken kendini solaryumda unutmak durumudur. solaryumda fazla kalarak aşırı derecede kendi kendini yakmaktır.

hadise nin göğüsleri

(bkz: albüm kapağında yer almayan meme)

nihat doğan en büyük türk düşünürüdür

(bkz: çılgın projenin mimarı)

genç kızların hayatını mahveden 3 büyük soru

- cumartesi nereye götürecek ?
- pazar nereye götürecek ?
- pazartesi nereye götürecek ?

kanal istanbul u incelemeden kötü diyen insan

(bkz: incelerken göte kaçmak)

adını feriha koydum

- adını feriha koydum
- tam koyamamışsın ama

adını feriha koydum

bu kadar özensiz, bu kadar yapmacık, bu kadar tırt bir dizi daha görmedi türk televizyonları.

uludağ sözlük çok kaka ben itü sözlük e gidiyorum

gidişin olsun da dönüşün olmasın soranlara selam.

kızları kısa sürede çarpacak ekonomik içki

(bkz: bi çarparım bi de yer çarpar)