bugün

entry'ler (15)

güç mevsimi

Son zamanlarda hayal gücümü çalıştırabilecek bir kitaba ihtiyacım vardı, n yalan söyleyeyim kapağıyla dikkatimi çekmeyi başardı, gizemli ve çekici geldi gözüme, okudum. Beklediğimden daha iyi çıktı yani sonu benim gibi romantik biri için biraz hüsranlı dursa da gelecek kitabı heyecanla bekliorum.

hizmetçiler dizisi

Bildiğiniz üzere senaristi Makbule KOSiF'tir, daha önce bir çok dizi senaryosunda imzası atmış olmasına rağmen ismi pek duyulmamış şahane bir yazardır kendisi, kaleminden kötü bir dizi çıkması imkansız diyerek izledim ve yine yanılmadım, hakkaten çok sağlam olmuş. Senarist, senaryo ve oyuncular test edildi onaylandı, tavsiye ederim.

akbank

Şubeden kredi işlemi yaptım, ilk olarak çalışanlardan bir hanımefendi büyük emek harcadı akşam saatlerinde bile benimle ilgilendiler işlemlerin hızlı yürümesi için güler yüzünüz ve iyi niyetiniz için teşekkür ederim hepinize deyip ayrıldım, çalışmalarıma uzun bir süre bu bankayla devam edeceğim kesindir.

turkcell

TT olmasına da bakarsak kimse memnun değil herkes süresinin dolmasını bekliyor ortamı terk edebilmek için, haklılar. Ben de kullandım bir süre aman aman aman allah bir daha düşürmesin diyoeum.

farmasi

Şöyle ki fiyat ve performans açısından bütün ürünlerin üstünde olduğunu düşündüğüm marka Farmasi, ayrıca hayvanlar üzerinde deney yapmadıklarını duyduğumda sevgim ikiye katlandı. Seviyorum ve kullanmaya devam edeceğimmmm . (bkz: farmasi BB Krem - All in One)

la roche posay

Herkes gibi ben de burnumun üzerinde güneş lekelerimi hiç sevmem, doğal olarak pürüzsüz bir cildim olsun istiyorum, cildim lekelenmeye müsaiti kış aylarına ayına kadar güneş kremi kullanıyorum. xl serisinin renkli olanını kullanmıştım bir süre. yapısı hafif, resmen su gibi. kullandığım süre boyunca güneş lekelerimin azalmasında oldukça etkili olduğunu gözlerimel gördüm eğer kuru cilde sahipseniz kullanmaznızı tavsiye ederim koruması ve ayrıca lekelere etkisi oldukça iyi. (bkz: La Roche-Posay Anti-Shine Anthelıos Xl)

kafalar karışık

türk filmidir. gidilip izlenir. yabancı filmlere para vermek istemiyorum.

hey gidi 2000 ler heey

kötüydü ya. letgo yoktu. öğrenciler ücretsiz eşya alamıyordu.

1 e 2 veren iddaa kuponu yapmak için gerekenler

4 maç bulacaksın banko yatıracaksın fazla kasmaya gerek yok ben 15-20 tane kupon yaptım dünya kupası için. bets10 dan hepsini maçlardan önce yatıracam çok sağlam para kazanacam brolar.

taksim

adam sallandirilabilecek yegane mekan...

face

aerosmith'in just push play albumunde bulunan sarkilarindan birisinin adi.

twitter

üyelerin anlık olarak yaptıkları şeyleri kısaca yazdıkları sosyalleşme sitesi. anlık blog gibi birşey. günlük değil anlık.

nişantaşı

havasi en oksurtucu, en egzos zengini semt olabilir.

memleketim

memleketim, sozlukte yazari olmayan, istanbulun ezmis oldugu sehir.

kaptan

özlemler denizinde boğulan, ceplerindeki parayı gemi güvertesinde harcayamayan, sert gözüküp duygusallığı hat safada yaşayan, kara insanı olmaya abapte olamamış insan topluluğu.