bugün

entry'ler (49)

keuh games

Denk geldiğim kadarıyla yeni bi Türk oyun firması imiş. Başarılarının daim olmasını dilerim. Saygılarım sevgilerim.

airdrop

Eğer airdroptan para kazanamayıp bounty'e yönelen ve makale yazan varsa yorum grubumuza bekleriz dostlar : https://t.me/joinchat/GC1-UhJZnURo0anKezJTFA .

cody garbrandt

Tj'den 2 kez dayak yemiştir ama kazanmasını çok istemiştim ikinci maçında ama tj hayvan gibi hazırlanıyo adam yapacak bi şey yok.

conor mcgregor

Kimsenin hakkında pek bilgi sahibi olmadığını düşündüğüm dövüşçü, yorum yapmak için bilgi gerek dostlarım gidin araştırın, gidin dövüş eğitimi alın anlarsınız neden yenildiğini floyd'a, diğeri ise khabib konusu, herkes yenileceğini falan düşünüyo ama khabib şu zamana kadar adam gibi bir dövüşçüyle dövüşmedi, karşısına gsp çıksın o zaman göreyim onu sonra da conor'ın dövüştüklerine bakın anlarsınız.

ufc store

Eğer Türkiye'ye sipariş verebilen varsa beni bi aydınlatsın.

soyadı an ile bitenlerin ermeni olması

adı bitenler sayılıyo mu ?

soyadı an ile bitenlerin ermeni olması

adı bitenler sayılıyo mu ?

spotify

Hissesini satın almak istemiştim alacak yer bulamadım vay anasını.

nusr et burger

#39753028 dondurulmuş ekmeklere köftelere patateslere 20 25 lira ucuz, el yapımı ekmeklere baharatlı taze patateslere ve gerçek ete 40 lira pahalı diyolar, anlamıyorum dostlar.

sözlükten biriyle sevişmek

Lan sözlükte kız mı var, bide sevişicek kız, vay anasını sayın seyirciler.

nusr et in burger i

#35408866 Niye öyle diyon herkes pahalı etlerini yiyemiyo en azından daha normal bi fiyatta olan hamburgerle tadına bakabiliyo.

nusr et burger

Bebek şubesine gittiğimde tatmaya fırsat bulabildiğim bir yiyecek, görüntüsü çok güzel gözüküyor, patatesleri baharatlı ve güzel, lezzet olarak mükemmel bi lezzet, benim yediğim şubesinde 40 liraydı fiyatı bence uygun bi fiyat.

fuck buddy

Kardeş burayı pazarlamacılık ortamı mı sandınız gidin umumi tuvaletlere yazın fantezilerinizi.

cinsel seks yaparken gelen phone call

Cinsel seks nedir önce buna cevap bul sonra telefonu düşünürüz.

yalı spor

Güvenli mi değil mi bunun sitesi biri beni yeşillendirsin arkadaşlar güvenim 0 nedense başından beri.

likörlü çikolata

Tadı nasıldır ve kadıköy'de nerede bulurum bu mereti biri aydınlatsın beni.

airdrop

Eğer Hydro'yu duymuş ve kaçırmış bir beleşçiyseniz bunu da duyun ey ahali geleceğin Hydro'su geliyor.

https://www.avinoc.com/r/XPq4WuPE4vFp

tahammül edilemeyen şeyler

sürekli espri yapmaya çalışan tiplere tahammül edilemez.

survivor 2018 ünlüler vs gönüllüler

Aga bu nasıl bir yarışmadır ki sabah akşam kanalda bu program konuşuluyor yav.

palm yağı

Yararlı mı zararlı mı anlamadığım yağ türüdür ama nutella'dan bildiğimiz kadarıyla güzel bir tadı var herhalde.