bugün

entry'ler (11)

uzak mesafe ilişkisi

eğer onunla internet üzerinden tanıştıysanız ve hiç görüşmediyseniz yürümesi bir nevi imkansız olan ilişki. ha önceden normal çıkıyorsunuzdur sonradan bir süre ayrı kalmak zorunda kalabilirsiniz o da kişilerin sevgi ve sadakatine bağlı birşey.

kesin beni seviyor

göz göze geldiyseniz kesin seviyordur efendim başka açıklaması yok. hele 2 3 kez göz göze geldiyseniz aşıktır yakında dağları falan deler, çöllere düşer mecnun-leyla olur ne bileyim

sözler köşkü

gençler tarafından oluşturulan risale-i nur derslerinin verildiği sıcak bir ortam. çok samimi muhabbetleri vardır, kral adamlardır efendim. çok özeniyorum bu gençlere ahir zamanda efendimizin sünnetini devam ettirmek için çırpınıyorlar başka amaçları yok kanımca, olsa belli ederdi.

şehvet duygusunu bastırma yöntemleri

namaz kılmaktır efendim. cünüp olduğum zaman bir de duş mu alacağım diye üşenip şehvet duygusu bastırılır. hele namaz vaktine az kalmışsa yanından bile geçmezsin

çiğ köfte

ne kadar iğrenç bir şeysin sen diye düşünmeye başladığım yiyecek. geçen gün çiğ köfte yapayım dedim 1 hafta geçti üzerinden kokusu hala elimde. benimle mezara gelecek galiba

burger king de artık patates yiyen çocuğa dayak

emperyalizmin dibine vurduğu olaydır. çocuk zaten artıkları yiyor niye dövüyorsun. artık yiyen insanların olmadığı nice ülkelere

çöp döktü diye adamı bıçaklayan samsunlu çöpçü

domuz şehire indi diye kafasını taşla ezen samsunlu'dan daha canidir. en azından diğeri hayvan bu insan. taşla kafa ezmek nedir abi kaçıncı devirdeyiz pişt de kaçar hayvan zaten.

küfrün ortasına nokta koyan yazar

terbiyeli takınan yazardır. sanki sen oraya nokta koyunca biz küfür olduğunu anlamıyoruz denmesi gereken yazardır.

bir kızla ilk defa yemeğe çıkacaklara tavsiyeler

hesabın size kitlenme olasılığı büyüktür ona göre hazırlıklı gitmek gerek. ikinci bir husus ise sakın kızı öpmeye falan kalkmayın efendim benden söylemesi, bir osmanlı yemeniz olasıdır.

yakışıklı olan ama sevgilisi olmayan erkek

Kız düşmanı olabilir kendileri. Aaa aynı ben

arabadan sarkıp şampiyonluğu kutlayan gsli kızlar

Hayattan soğuma sebebidir kendileri. intihar edecek adama motivasyon olurlar.