bugün

entry'ler (18)

kadınlar camiye alınmasın kampanyası

gereksiz ve mantıksız bir kampanya. zaten kadınlar bizle aynı yerde namaz kılmıyolar. camide kadın erkek ayrı namaz kılar her zaman. haremlik selamlık gereğince. bu provakatif kampanyayı kınıyorum.

younes belhanda

faslı yetenekli bir oyuncu. fenerbahçeye gelseydi alexin yerini doldurabilirdi.

eyfel kulesi

1887 yılında, gustavo eiffel tarafından inşa edilmiştir. yaz aylarında ısıl genleşme sebebiyle 15 cm yükselmektedir. üzerine 72 tane fransız bilim adamının imzası işlenmiştir.

mhp nin 4 hilali alması

2015 genel seçimlerinden 1.parti olarak çıkması durumunda gerçekleşecek olay.

ateist arkadaşı kıtlamak orucu bozar mı

sakız çiğnemenin orucu bozup bozmayacağı kadar merak uyandırmayan bir sorudur.

erciyes i yenemeyip şike var diye ağlayan takım

galatasarayın şike yaptığı gerçeğini değiştirmeyecek olay.

irises

1889 tarihli ünlü bir vincent van gogh eseridir.

ağlayan kadın

ağlayan dişi canlıdır. aynı zamanda picassonun ünlü, kübizmin en önemli tablolarındandır.

sabah sabah gelen anal seks isteği

anal seks yaparak giderilebilecek istek.

bucasporun küme düşmesi

altayın,2.ligden düştüğü, altınordunun son hafta playoffa kalamaması üzerine bucasporunda küme düşmesi izmir futbolu için bir yıkım olmuştur. tek istisna göztepe demek istesemde buna dilim varmıyor .göztepenin ptt den düşmesi başlı başına bir olaydı zaten 1 ligde şampiyon olmasımı başarı? umarım bu köklü camiları hakettiği yerde görürüz birgün. zannnetmesemde.

recep tayyip ilahullah

2023 yılında islam aleminin halifesi ilan edilecek muhterem zat.

sözlük yazarlarının itirafları

geçen hafta cuma okula gitmemek için kurulu saatin ayarını bozdum. ve okula gitmedim. bunu burda ilk kez itiraf ediyorum. özür dilerim anneciğim

ailelerdeki en kaypak akraba türleri

yengelerdir. sinsi olurlar. en azından benim yengelerim öyle. ikisindende hiç hazetmem.

fenerbahçeli futbolcular

ali palabıyık tarafından hunharca katledilmişlerdir. gs oyuncuları 34 maçta kırmızı kart görmezken onlar 15 dakikada 4 tane kırmızı kart görmüştür. hayata 1 sıfır geride başlayan futbolculardır.

aziz yıldırım

fenerbahçeye en büyük zararı veren kişidir tartışmasız. egosu takımın önüne geçmiş ve fenerbahçemize şampiyonluk kazandıran aykut hocamızı ve ersun hocamızı yollamıştır. bugün sonuç ortada. umarım bir an önce istifa eder.

şampiyon galatasaray

bir fenerbahçeli olarak bize ve beşiktaşa nazaran şampiyonluğu daha çok hakettiğini düşündüğüm için galatasaray takımını tebrik ederim. özellikle fernando muslerayı. umarımyaz transfer döneminde gs den ayrılır . ve biz aziz yıldırım serserisi ve iş bilmez ismail kartala yollarımızı ayıramadığımız müddetçe şampiyon falan olamayız. beşiktaşın kaderi belli zaten. şerefli 3.lük.

ateistlerin cenaze namazı kılınır mı

kılınmaz .net .burda asıl sorgulanması gereken ateist biri kaybettiği bir yakının cenaze namazını kılabilermi, kılamazmı olduğu ?

günün sözü

ayranı yok içmeye, atla gider sıçmaya-atalarımız.