bugün

entry'ler (45)

metallica nın en abartılmış grup olması

queen'e dil uzatan ergenleri görmemizi sağlamış fikirdir. freddie mezarından kalkar da rüyanda kayar sana valla. tamam metallica severiz, iyidir hoştur da bir grubu yüceltirken müzik tanrılarına laf etmek de günahtır, şirke girer. yapmayın.

temple run 2 oynayamayan fakirler

temple run 2'nin android sürümü olduğunu bilmeyen mallar tarafından betimlenmiş olan kişilerdir. bunu yazanlar göt kadar 3.5 inç ekranda sağa sola dönmeye çalışırken bunu okuyanlar android dünyasının özgürlüğü içinde 5.5 inç hd super amoled ekranında çeşit çeşit oyunlar oynarlar. *

ces 2013

şu ana kadarki en önemli tanıtımın nvidia tarafından yapılmış olan fuar. tegra 4 ve oyun konsolu tanıtımları oldukça dikkat çekici. özellikle tegra 4 işlemci pazarında ciddi bir yer edinecek gibi duruyor.

apple

Apple maps ile şimdilik fena sıçmış gibi duruyor (bkz: apple maps/#16946911)

25 milyon fenevbahçe tavaftavı

yarın giyeceği okul kıyafetini şimdiden hazırlayıp yatması gereken ergenler tarafından söylenmiş olan söz öbeği. bak yavrucuğum yarın okul var sen hala internetin başındasın. seni gidi hınzır ergen seni.

(bkz: evlat olsa sevilmez)
(bkz: allah ergeninden saklasın)

gümüş kordon

cenk erdem denen süper ikili sayesinde adını bolca duyduğum zımbırtı. astral seyahatlerin vazgeçilmezidir kendisi. siz astralde iken vücudunuzu birisi rahatsız ederse hemen hop diye çağırıyormuş kendisi geri. ben cenk'in yalancısıyım.

facebook zaman tüneli

maalesef artık kendisinden kaçış yok. bunu kullanmamakla övünüp ben geçmem diyenleri şimdi görmek isteriz.

felipe melo de carvalho

ergen turnusolu. hem kendi takımı hem rakip takıma ait ergenleri şıp diye açığa çıkartır. kendisi hakkında it, köpek, şunu siker buna sokar yorumları yapan bolca tip bulabilmeniz mümkündür.

apple ın samsung a posta koyması

apple'ın iyiden iyiye götünün kalktığının göstergesidir. bu götün bu seviyelere ulaşmasında katkısı bulunan marka yalakaları sağolsun.

htc

bir türlü sevemediğim firma. özellikle one x modelini sever gibi olmuştum ama o kadar çok wi-fi çekim şikayeti aldı ki şaşırıp kaldım. baya bir cihazda donanımsal olarak bir hata mevcut imiş. ilginç olan ise htc'nin geri getirin onları dememiş olması.

lg f180

özellikleri ile piyasayı dağıtabilecek telefon. 2gb ram ve 13mp kamera uygun fiyata satılırsa rakiplerinden çok üstün özellikler. dört çekirdekli işlemci ise artık alıştığımız bir kavram. 5 inç ekran biraz büyük olmuş bence tek eksisi o.

iphone

(bkz: iphone için en iyi internet tarayıcıları/#16124894)

android

yakında firefox os adında yeni bir rakibe kavuşacak olan mobil işletim sistemi. pazarda güzel bir hareketlilik olacak gibi.

(bkz: firefox os)

google chrome

(bkz: chrome for ios/#16010165)

apple

(bkz: podcast/#15977441)

dslr

en önemli parçası için : (bkz: objektif/#15816392)

angry birds

bir milyar rakamı ile derin bir ohaa çektirmiş olan oyun. dünya üzerinde kaç kişiyiz lan zaten 1 milyar kez indirilmiş. gözümüz yok tabi allah arttırsın ama bir iki milyar da bana atsan hiç fena olmaz ha rovio.

samsung galaxy s3

kablosuz olarak şarj edilebilecek olan alet. yuh : https://twitter.com/#!/Te...status/198121675861135361

angry birds space

kendisine yuh demek istediğim oyun. 35 günde 50 milyon çok sağlam rakam.

zerg rush

google'ın yeni zaman öldürme aracı. o harflerinin opera benzerliği ciddi şekilde göze çarpmakta cidden. dikkat edince fark ettim.