bugün

entry'ler (53)

iyi geceler sözlük

iyi geceler sözlük. önemli bir kararın eşiğindeyim, napsam bilemiyorum. bıçak kemiğe dayandı, her şekilde sonu kötü olacak gibi. bir ilham gelse ne iyi olurdu.

süt ve süt ürünleri

her türlüsü sevilir. sadece peynirden, yoğurttan ana öğün yapabilirim.

izmir

her adım bastığımda yuvama döndüğümü hissettirir. tekrar aynı havayı solumak nasip olur inşallah.

atiye dizisi

Hakan Muhafız'a göre çok başarılı olmuş. Göbeklitepe gibi muazzam bir yere ilgiyi artıracağı muhakkak. Senaryo ve oyunculuk sorunları var ama bundan sonraki Netflix dizileri için iyi bir adım olmuş. Umarım ikinci sezonda bozmazlar.

aşk

ağzınıza sıçar, bırakır.

gecenin şarkısı

birsen tezer-hoşgeldin.

gecenin sözü

sen de mutlu olma emi.

sürekli mutsuzluk ve dayanılmaz mutsuzluk

aşık olmak.

yıldız tilbe

aşktan geberirken şarap sigarayla birlikte en iyi arkadaşım.

ajda pekkan ın 70 yaşında olması

hala cool şu an gelip beni alsa hayır demem.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

gidersen bana da bir dengini yolla.

platonik aşkı en iyi anlatan söz

ismail yk diliyle beni beğeneni ben beğenmem benim beğendiğim ise beni beğenmez.

son umut

son zamanlarda izlediğim en kötü filmdi. osmanlı analizi inanılmaz yanlışlarla doluydu. yersiz komik sahneler, konusu bu kadar ağır ve önemli bir film için çok absürt olmuş, kesinlikle yakışmamış.

fizik

Ömrümün en büyük törpülerinden. Lisede nasıl etkilediyse kaç yıl sonra hala rüyamda fizikten kaldığımı görüyorum.

unutursam fısılda

Çevremdeki olumlu tepkiler sonrası çok beklenti içinde olmadan gittiğim çağan ırmak filmi. Genel olarak başarılı buldum diyebilirim. Ne kadar kötü durumda olursak olalım çabalamak yerine hayıflanarak, yaşadığımız tek bir hayatın elimizden akıp gidebileceğini izleyenin yüzüne vuruyor çağan ırmak.

amy winehouse

gidişiyle para, şan, şöhretin de mutluluk getirmediğini bir kez daha hatırlatmıştır.

cepte 5 bin tl olsa ilk yapılacaklar

latin amerika turu.

bir günün daha bittiğini kavramak

iş çıkışı akşam için plan yaparken huzura ermek.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

frank sinatra - my way
https://www.youtube.com/watch?v=egY8rUpxqcE

13 haziran 2014 ispanya hollanda maçı

ardından casillas'ın sabaha kadar salya sümük ağladığı maçtır.