bugün

entry'ler (19)

efes pilsen pastörsüz

efes pilsen'in taze bira saf bira mottosuyla ürettiği bira.fırsatını bulursanız mutlaka içiniz. çünkü gerçekten çok taze. diğer biralardan daha çekici kokusu var. bira içtiğinizi hissediyorsunuz. lezzet ve yoğunluk olarakta kusursuz olmuş.

meral bir ihanetin anatomisidir

(bkz: nasıl gerizekalı oldum) (bkz: nasıl hayatı sorgulamıyorum ibretle izleyin) (bkz: ben siyasetten anlamam amacım provokasyon)

alafranga tuvalette göte su sıçraması

vasat troll ve aptal ergen başlığı.

amerika vs rusya

klasik kaptan amerika filmlerinde yer alan versuslardır.

turkcell superonline

bir kaç ay önce bulunduğum apartmana alt yapısı geldi, ben hala ttnet kullanıyorum, ama ne kullanma sormayın böyle bir pişmanlık işte. dünden örnek vereyim, açmışım bilgisayardan ailecek film izliyoruz, ilk başta yüklenmesini bekledik biraz, sonra yüklendi eyvallah. sonra ne olursa beğenirsiniz, tam izliyoruz aradan 40 dakika geçmiş filmin yarım saatlik kısmı bitmiş, bir anda player hata verdi neymiş efendim internet kesilmiş, bir sinirlendim bir sinirlendim. dedim başlarım sizin yapacağınız işe. alt komşum ali öneriyordu olum kullan sende çok iyi kesintinin k si yok yavaşlığın y si yok diye. galiba geçeceğim önümüzdeki ay. daha fazla katlanabilecek halim yok.

turkcell tv

turkcell e ait olan bir web tv platformu, internetten kopamayanlar için biçilmiş kaftan, ben gündemden kopmadan aynı zaman da film izleyebiliyorsam bunu turkcell tv uygulamasına borçluyum. sadece film izleyince çok şey kaçıyorum bütün sohbet muhabbetten geri kalıyorum, bu sayede hiçbir şey kaçırmıyorum.

hdp ye oy verme sebepleri

kürtlerin haklarını savunduklarına inandıklarından dolayı böyle bir şey söz konusu olabilir ancak aslında olan hiç görüldüğü gibi değildir, pkk ile arasındaki bağ kopmadığı sürece hdp değil kürtlerin kendilerinin bile haklarını savunamazlar. insanları bölen ayrıştıran bir anlayışa sahipler, siz biz diyerek insanları kutuplaştırıyorlar. bununla birlikte meclise girdiklerinde silahlı kanadı olan pkk daha çok güçlenecek ve istediği siyasi rantı elde etmek için sivil kürt halkının üstünde daha çok baskı oluşturacaklar tehditler baskılar vesaire...bunu engellemenin tek yolu ak partinin terörle mücadelesine destek olmak.

terörle mücadele

pkk'nın ve diğer terör örgütlerinin ülkemizdeki faaliyetlerini bitirilmesinin tek yolu ak partinin istikrarlı bir şekilde terörle mücadeleye devam edip, bunların siyasi kanatlarına kesinlikle taviz vermemesinden geçiyor, kürt halkını sömürenlere karşı kürt kardeşlerimizin hakkını savunan bir ak parti mevcut.

muhalefetin yetersizliği

yetersiz bir muhalefet, seçimlere hiçbir şey sunmadan hazırlanan gerçeklikten uzak yalnızca insanları asgari ücretle falan filanla ufak tefek şeylerle kandırmaya yönelik göz boyayıcı seçim bildirgeleri, bir tanesi de çıkıp diyor mu biz ülkeyi dünyanın en iyi on ekonomisi arasına sokacağız, biz yerli bişeyler üreteceğiz diye? Hayır demiyorlar.

akp ye oy verme sebepleri

ak parti olmazsa projesi olan bir parti yok geleceğe yönelik şuan.

akp ye oy verme sebepleri

istikrarın sürmesi terörün son bulması ve teknolojimizin gelişimi için ak partiye oy verilmeli, küçük partilerin her zaman küçük hedefleri olur ve bunlar bizi ileri götürecek şeyler değildir.

hdp ye oy vereceklere ufak hatırlatmalar

hdpnin pkk ile ilişkisi tamamen kesilmeden verilecek her oy pkkya gitmektedir, buda pkknın daha güçlenmesine, siyasi kanadının genişlemesine neden olacaktır ve terör meşru kılınacaktır, insanları zaten seçim öncesinde korkutup baskı ve tehdit ile oy vermeye zorlayan bir politika izlemektedirler, birde hdp meclise girerse olabilecekleri tahmin bile edemezsiniz halkın üstünde neler neler yaptırılır neler neler yazılıp çizilir, bu korku imparatorluğunu sona erdirecek kürt halkını özgür bireyler haline getirecek tek parti ak partidir.

ergenken sesin değişmesi

Kimse anlamaz gerçi nasıl olduğunu libido tavan yapmış tabi.

atatürk ün kucağında çocuk otururken içki içmesi

sizene amk içerse kendine sizimi geriyo .

profiline kendi fotoğrafını koyan tip

(bkz:ergen eski hesap gitti aynı seviyeye koydunuz beni 14-15 yaşındaki veletlerle.

iyi seks yapan kadın mı iyi yemek yapan kadın mı

seks nereye kadar mide önemli la ama seks yani.

tacizci

bkz şerefsiz amk kertenkeleleri sikerek öldürün.

evlendikten sonra kilo alan kız

ne olacak yani kilo almışsa karı candır.

hoş geldiniz

alm. wilkommen ing. welcome işte bide hande yener şarkısı