entry'ler (12)

entry nasıl girilir

Sigeydim babanızın şarap çanağını, bu kadar boş bi sayfa görmedim net dünyasında, bi boka benzemez.......

referandum tahmininiz nedir

64 evet gerisini ben bilmem.

en sevilen an

söyleyememm.

lazistan ve kürdistan

eyalet miiii ? ayrılsın . elin gavur memleketleri yüzlerce eyalete ayrılıyor hiç bir şey olmuyor. eyalete ayrılmak farklı bölünmek farklı şey. önemli olan bölünmemek...

penisine kız eli deymemiş erkek

çirkin erkektir yada penisinde bulaşıcı hastalık vardır...

demirtaş için hayır

Kekliğideeee düz ovada avlarlaaaaaar kanadını kanadını bağlarlaaaaar şıgıödım şıgıdım oynaarlaaaaar EVETTTTTTTTTTT.....

hayırcıların karıları kızları evetçilere helaldir

Ben EVETçiyim ama HAYIR diyen ler de onların kızı karısı da kardeşimizdir. Bu eşşoooolu eşşeği alıp meydanda ....... gerek.

misafirliğe gelen kürt komşuya kapıyı açmamak

Misafirin ırkı olmaz ,eğer ki sadece kürt diye kapıyı açmamışsan eşşeklik eşşşşolu eşşeklik etmişsin.

erkek görünce gelen kusma isteği

ağza vermemek gerek tabiiii. özel gün oluyor, hormanlar tik tak bööööle bi başka oluveriyolar gaariiii. ama zaman her şeyin ilacı bir gün gelecek eti puf gibi görecekler biz erkekleriiii

kadın görünce gelen kusma isteği

benim aklıma en son becerdiğim kart orusbu geldi şimdi, aynı kusma isteği banada geldi. kadın çok havalı fit görünüyordu . kadından çürümüş turp kokuları geldi resmen. keşke otuzbir çekseydim keşke.

evet mi hayır mı

evet evet evet evet evet evet evet evet evet ev et evet evet.

erkekler ölsün dünya temizlensin

Erkekler olmasa ateşiniz başınızdan aşar, birbirinizi ısırırsınız maazallah. Vajinanızda erkeklerin spermleri cirit atmazsa yaşayamazsınız ..