bugün

entry'ler (18)

erkek arkadaşını namaza teşvik eden kız

(bkz: hayaldi gerçek oldu)
örnekleri mevcuttur.

günah diye domuz yemeyenlerin tavuk yemesi

diye başlık açan, insanların dinine saygı göstermeyi bile beceremeyen beceriksizin, tavuk ve domuzu karşılaştırırken tavuğun kursağı olduğu bilgisini göz ardı etmesi.

sarılmak istiyorum diyen kıza yavaş diyen erkek

kızların hayalgücünün bir ürünüdür.

diş ağrısı

"yılandan korkmak dişçiden korktuğum kadar" derken dişçiye koşa koşa gitmeme sebebiyet veren lanet durum.

uludağ sözlük mektup arkadaşı aranıyor duyuruları

1999-2000 yılları arasında bana düzenli olarak mektup yazmış olan eski mektup arkadaşım c.s. yi arıyorum. güzel etkinlikti mektuplaşmak.

bu şarkı bana yazılmış

tnk- yine yazı bekleriz.

mutlu olmanın yolları

amy macdonald'ın "this is life" şarkısı eşliğinde, batmakta olan güneşin ışınlarının yüzümüzde cilveleştiği sırada, sevdiceğimin elini tutup amy ve sevdiceğim ile birlikte şarkıyı söylemeye çalışmak.

adres tarifi

giderken sağda, dönerken solda.

çekilmez hale gelen erkek

otu, b.ku kıskanan erkektir.

sadece bana mı oluyor hissi

salıncakta sallanırken gözlerimi kapadığımda uçutuğumu hayal etmek ve bir süre sonra ayaklarım yerden kesildiğinde gerçekten uçtuğumu hissetmek.

ilgi isteyen erkek cümleleri

söyle bana beni neden seviyorsun?

kız sevgilinin erkek kankaları

"kankam" dersin bağrına basarsın taş çıkar. çünkü yıllarca kanka ayağına yatıp sizi deyim yerindeyse "tavlamaya" çalışır. o yüzden onlar "kanka" değildir. kızın sevgilisi için bir numerolu düşman olmalıdır.

ad soyad uyumu

ufuk tan doğan güneş. evet böyle bir isim var.

vücutta türeyen kırmızı benekler

gözümün önünde kolumdan birden türemişlerdi bir keresinde. anne teşhisi: "sıkıntıdandır". nitekim annem haklı çıktı. finallerin bitişi ile kırmızılıklar, kaşıntıları ile birlikte yok olup gitti.

uludağ sözlük ten 150 kızla sevişen yazar

uyurken bi tarafı açıkta kalmış yazardır kendisi ki böyle rüyalar görüyor bence.

body world

etik midir değil midir diye kendime sorduğum ve gitmek istediğim ilginç müze.

bir daha dönmeyecek insana söylenecek sözler

hazır ayaklanmışken çöpü de çıkarıver demek istemişimdir hep.

what da fuck is going on here

testere 7'nin ilk sahnelerinde 500 kere tekrarlanan ve alt yazıda "kahretsin,lanet olsun" diye çevrilen klasik amerikan filmi cümlesi..bence..