sevdiği entry'ler

otobüs yolculuğundan nefret ettiren sebepler

Her allahın günü 200 km yol yapmaktır. Yemin ederim dünyayı dolaşsam daha az yorulurdum. Bir insan evladının işe gitmesi bu kadar zor olmamalı. Az kaldı kendime uçak alacağım. Acaba gidip uçak için kredi istesem verirler mi?

erkek hesabı öderken kadın ne yapmalı

ödetmemelidir. sürekli erkek ödüyorsa olmaz. ama erkek ille de ben ödeyeceğim kafasındaysa da yemesin bir zahmet. tutsun boğazını. ajshajhsjsjs^^ neyse şaka şaka, şey yapılabilir ama erkek hesabı ödemekte ısrarcıysa, başka bir yere gidilip kahve içilebilir onu da kadın ödesin. erkek ona da itiraz ediyorsa sahiden yemesin ne diyeyim hkahajak^^

yazarların en sevdiği üç müzik grubu

Pink floyd
Queen
Manga
athena
kaç canım kalmış
pentagram
pilli bebek
led zeppelin.
Fear factory.

yazarların üşendikleri şeyler

Tuvalete gitmek. Saatlerce tuttuğumu bilirim.

sende diyerleri gibisin diyen kız

Özel ders için ona yardımcı olurum.

düşün ki o bunu okuyor

Harflerin hepsi götüne girsin.

ilk adımı atan kızlar

4 yıldır sevdiğim birine 2 yıl önce açılmıştım.
Sonuç: şu an ne yaptığını, yaşayıp yaşamadığını bilmiyorum.
Tam bir aptallıktı açılmam.

her yerde atatürk resmi görmekten bıkmak

Görmekten bıktıysan siktir git orospu çocuğu. Biz dr senin gibi çomarlardan bıktık. Şerefsiz.

içinden geleni söyle

Yalnızım sözlük hem de çok yalnızım. Arkadaşım yok değil var ama bana göre değil. Gerçek dostluk birlikte üzülmek değil mi sözlük. Ama ben onların yanında mutluymuşum gibiyim. Biliyorum derdimi anlatsam boşver diyecekler. Boşverseydim eğer zaten derdim kalmazdı. Boşveremiyorum. Ailem bir yandan dersler ayrı akrabalar ayrı yerden. Çok bunaldım. Ölmek istiyorum.

antalya mı eskişehir mi

Gençler üniversite için hangisi daha iyidir ? Bi aydınlatın güzel fikirlerinizle. Bekliyorum.

bir dilek dileme hakkınız olsaydı ne dilerdiniz

O'nun da beni sevmesini dilerdim.

yalnızlık ne kokar

Küf kokar. En ağırından.

suriyeliler

Defolun gidin de burda göt büyüteceğinize ülkenizi savunun amk kekoları. Parazit oldunuz iyice.

bir insanla ilk tanıştığımız an

ikinci kez tanışabiliyor muyduk ?

anın kitap görüntüsü

görsel

100 tl ile mutlu olma yolları

ilk önce yarısına güzel bir kiyafet alırım sonra geri kalanina watsondan pastel bir ruj son kalanada yaz kış farketmeden dondurma alırım. Benden mutlusu olmaz o gün valla.