bugün

entry'ler (154)

kullanılmaya en müsait insan modeli

kurnaz geçinip aslında öyle olmayandır. bilumum ara gaz ve normal gaz verildiğinde her türlü
yola gelirler. cinayet bile işletebilirsiniz.

kutup ayılarının sevdiği sözlük yazarları

özünde iyi insan diye biri yoktur evladım. kandırıkçılık yapmışlar sana. kötü her daim kötüdür. untma sakın evlat. insan ol evlat.

sevişirken üstümü açma üşüyorum diyen kadın

atacaksın meşe odununu, hem sen ısınacaksın hem o...

evli insanin mutlulugu disarda aramasi

sizlerin sivilceli, ellerinizden başka sevgilisi olmayan, mevsimsel avantajlardan faydalanıp, dar kot ve ya tayt giyen kızlara bakarak kendi hayal dünyasını oluşturmuş şahıslar topluluğu olduğunuzu düşünüyorum.. belki yanılıyorum, kırmak için söylemiyorum kırılacak bozulacak olana mani olacak değiliz elbette. Ama sorunla ilgili aynı fikre sahip değilim, bir başka kişinin vicdani ya da bedeni sorumluluğuna ve hakkına sizler sahip değilsiniz. nedir ulan bu zehir hafiyecilik rolleri? habis-piskopat yaşam yorumunuz ruhlarınıza kadar işlemiş. o adam veya kadının ne yaşadığını nerden biliyorsunuz?

vücut geliştirme

vücut geliştireceğinize az beyninizi geliştirin çapsız herifler. ulan ham olsak yutacaz işte sağlıktı yok efenim hobiydi veya sağlam kafa sağlam vücutta bulunur mottosuydu.. yemezler oğlum...

dayak atarken hissedilenler

ben bi keresinde sayıyordum gelen darbeleri. 1, 2, 3, 4, 5, 6, .... hangi ruh haliydi bilmiyorum ama ilginçti vesselam.

edit: gözüm dönmüş o zamanı yad ederken. başlığıda yanlış okumuşuz ya neyse.

dinden soğuyan her insan için vebal almak

can yücel'in bir şiirinde geçen mısra vardı. " gavura kızıp da oruç bozulmaz" sanırım çoğu kişi bu durumda.

oluşan islamfobi tezi fazlasıyla can sıkıcı, temkinli olmalı ve bu tezleri boşa çıkartmalı. elbette burda sessiz-tepkisiz kalınmalı demiyorum. ama karanlığa bağırmanın kimseye bir getirisi olmayacaktır.

en karizmatik tehditler

bir kalıp sabunun hazır mı evlat?..

gülüp geçiyorum yavşaklığı

zaman zaman herkesin yaptığı umursamazlık eylemidir. yerinde yapılırsa tadından yenmez aslında. ama sürekli hale getirilirse, kronikleşen bir yavşaklık söz konusudur....

kadınlarda yaşanan cinsellik dezenformasyonu

erkek ve kadının hala "ateş ve "barut" olarak kabul edildiği bir toplumda, sağlıklı, düzeyli bir iletişim söz konusu olmayacaktır. kadının kimliksizliği, kadının 2. hatta 3. sınıflığı, kadının ataerkil düzene tabii olması bu ve benzeri sorunların çözümünü mümkün kılmayacaktır. elbette burda kadına önemli işler düşüyor. en başta kendini metalaştırmaması, kendi kimliğini kendi ismini kendisinin koyması gerekiyor. seks objesi mi? yoksa kadın mı?... kendilerine sormaları gereken 2 önemli soru.

yağmur komünisttir herkese eşit yağar

yağmur evi olsun olmasın ve ya yağmuru romantik bulanın, bulmayanın arasında bir eşitlik sağlayamadığı gibi, rüzgarında bu konuda bir etkinliği yoktur. yağmur olsun rüzgar olsun evi olmayana eşit oranda kapitalisttir. yazılan söylenen her söz keskin aynı zamanda kesin olmalıdır.

hani olmaz ya tut ki oldu

9. nesil yazarlardan hoş gelmiştir.

adam gibi adam kimdir nerede yaşar

alıp başını gitmiştir. küçük bir sahil kasabasına, başka bir ülkeye,dağlara, uzaklara.

kızlarda oluşan acaba götüme mi bakılıyor hissi

bi bakıma emin oldukları histir.

amaçsızlaşmak

dipsiz, karanlık bir kuyu olması bir yana, gizli ve zoraki bir kabulleniştirde aynı zamanda!.. amaç yoksa aldırmazlık, boşvermişlik ve umutsuzluk vardır. depresyon ve ruhsal çöküntüye neden olabilir. düzenli olarak sabah akşam 100 mg lustral oh mis gibisin lan!.. kullanacak primat arkadaşlara acil şifalar, hayatlarında başarılar diliyor ve gözlerinden öpüyorum. aybalamski terapi hizmetleri sundu.

salak arkadaş

sevilesi arkadaş türüdür. alacaksın şefkat dolu kucağına, yontacaksın özenle, atacaksın cilasını, sarılacaksın. hem tersinden okunuşuda pek manidar açıkçası. pekiştiriyor tam anlamı ile. kalas arkadaş

sürekli üşüyen kızlar

sobalarına iri bir meşe odunu atılınca geçecek olan hede.

dokuzuncu nesil bir yazarı adam etmek

üzücü bir durum. bu gibi durumlarda şekil alana kadar yontmak gerekir. ama baktın odun kalmış yapacak bişey yok. işi ustasına bırakmak evla olandır. bir "geppetto" ustalığındaki bir marangozun elleri gereken şekli verecektir efennim. haa gene olmadı bu kez oturtucan kazığa hemde en yağlı olanına. çünkü yenilme sayısının sözel karşılığı tecrübedir. yemek eylemi, ilk etapta ağız yoluyla alındığı sanılsada!.. aslında insan vücudunda bunun gerçekleşmesini sağlayacak ara yollar olduğu bilinen bir gerçektir. evet sevgili okuyucu bildin!. doğrudur; kazık yemek, o en işveli yerden olur. endikasyonları yontulup, şekil verilmiş nur topu gibi bir adam. kontrendikasyonları ise; günlük hayatta oturup kalkma hareketleriyle gayet iyi gözlemlenebilir. alınacak kazık dışarda durmamalı prensip olarak fazla kasmamak tercih edilmelidir...

en iyi kurguya sahip film tavsiyeleri

yani sonunda hadi be o kadarda değil dediğimiz filmler. mesala; deja-vu, sixth sense, mindhunters. bunlardan bir kaçı.

karizmatik meslekler

hayat böyle bişey işte . . . yemişim karizmasını!.. hayalimizdeki meslek; ifa ettiğimiz, ifa etmek zorunda kaldığımız. vs. diye gider. ne demiş düşünür: * ve hayellerle yaşayanın götüne koyayım