bugün

entry'ler (100)

27 temmuz 2022 fenerbahçe dinamo kiev maçı

şampiyonluk için Götünü fetoya,idareye ziktirmeyen,tek büyük,tek tabanca Fenerbahçemize başarılar.

yılbaşı kutlayan müslüman

dünden nevale kaldı,içmeye bugünde devam ediyorum,şimdi ben neyi kutluyorum,lan oğlum bırakın şekilciliği ben 1997 yılbaşısıydı sanırım,bardan gelip sahur yapıp ertesi gün oruç tuttum.

gerdek gecesi gelinin bakire olmadığını öğrenmek

asıl sorun konuşulmuyor,oğlum biz bir bayanın bacağını ayırdıkmı peşini birakmayız,bu blze özgü,size sedayı anlatmıştım,sadece benim bildiğim 10 kişi üstünden geçti,sonunda halası köyde yaşlı bir dayıya monte etti bunu,geçen gün bunu becerenlerden biri kafayı çekip 200 km yol gidip kapısına dayanmış,seni unutmadım diyerek,bizim böyle bir kültürümüzde var,bakire çıkmasını geçtim,aldığınız eşi önceden beceren kapınızada gelebilir.

2021 2022 sezonu şampiyonu fenerbahçe

fenerbahçe şampiyonluğu kan,emek,gözyaşı ister,götünü hocaya ziktirenler gibi laga,luga şampiyonluğu tarihinde yoktur.

az gelişmiş ülkelerin ortak özellikleri

bizim fatih terim varya oğlum futbolculara soyunma odasında ananızı,bacınızı zikerim diyor,o yüzden herkesi yeniyoruz.

okey masasında cinayete kurban gitmek

araba park yeri için silah konuşacaktı bizim binada,araya girdik çözdük şimdilik ,araç park yeri için ölme ihtimaliniz var bu ülkede,ha birde öldüğünüz an unutulma süreniz kıymalı pidenin cenazede yendiği süre kadar,kimsenin zikinde bile değilsiniz,ağıtlara,şarkılara konu olmuş ağlarsa anam ağlar dışında.

bu memleket vurgun rant ve soygun yeridir

binadaki komşuların topladığı fitre zekat ile geçim yapan münevver teyzenin oğlu fikret naylon fatura satarak şu anda çayyolunda oturuyor,altındaki araba 1 trilyon,bu ülke işini bilen hırsızın,gözü kara olanların ülkesi,belediyelerde devleti nasıl zikeriz ayinleri yapılıyor,sağ,sol farketmez,ana kalemde inşaat.

galatahahahahahaha

3 Temmuz kumpası küme düşmeye oynayan kedi enikleri için yapıldı,trabzonspor işin göt ayağıydı,fenerbahçe tek büyük tek tabanca olmuştu durduruldu,sicili bozuğa koridor açıldı.

21 kasım 2021 galatasaray fenerbahçe maçı

şike, şike kanırta,kanırta alkışlayın ulan Fenerbahçeyi, şikeci yavşaklar.

21 kasım 2021 galatasaray fenerbahçe maçı

tek büyük tek tabanca Fenerbahçe, idarenin futboldaki cengiz inşaatını çoğaltacak bugün.

mergim berisha

sende bir yiğitin sıfatı var,milyonlarca fenerbahçeli,idarenin yalayan aslanına saplamanı bekliyor.

3 kasım 2021 sporting lizbon beşiktaş maçı

fenerbahçe hariç hiç bir türk takımı avrupa’da benim zikimde değil, isterse arşa çıksın,iddaa kuponumda bjk oynadım,hatta 2-0 3-1 gibi yener diyorum.

enerji bakanının doğalgazı az açın demesi

bir dahaki sefere kralız oğlum,fakirlik bu alemde en büyük mertebedir.

teyze kızıyla sevgili olmak

pempe götlü berkecanlar,ben amcakızı ile evde başbaşa kalım amcaoğullarım beni ziker,ne kuzeni ne kardeşi ne akrabası,benim kızkardeşim hiç bir erkek kuzeni ile tek başına bir yere gidemez,el ele tutuşamaz,flört edemez,kuzeni seviyorsa,beğeniyorsa ailesini alır çıkar gelir ister, uygunsa verilir,aslanlar gibide evlenir,moderniz ayağı altında her türlü fuhuşu yapan yavşaklar,,amcakızı,teyzekızı yeri geldimi akraba yeri geldimi en büyük el’dir,iş namus oluncada elden farkı yoktur,lokasyon:iç anadolu.

30 ekim 2021 konyaspor fenerbahçe maçı

fenerbahçe bu maç ile 3 lü oynamayı bırakıyor,kulübe yakın arkadaşlar mesut özilin artık takıma giremeyeceğinide söylüyor,yani vitor zar atacam gelirse ne ala,gelmezse bavulumu toplarım demiş.

emeklilikte yaşa takılanlar

1987,ortaokul 1 gidiyorum,cilt işi yapan amcam geldi bu velet okula gitmeyecek yanımda çalışacak dedi,annem gık diyemedi,şimdi olsa o amcayı travesti yaparlar,belki doktor,subay olacaktım,neyse herkes okuyacak diye bir kaide yok,1975 doğumluyum 18 yaşında yani 1993 yılında girişim yapılması lazım,bu yavşak amca 1995 başlattı girişi onada eyvallah,yani 2020 yılında 5600 prim günü 25 yıl ile emekli oldum,ancak süper güç,dünyanın kıskandığı,türkiye cumhuriyeti benim zikindirik 2000 tl maaşımı vermiyor,peki benim maaşım karşılığı nerede,ülkeyi soyanların karılarının ,metreslerinin fantazi iç çamaşırında.

esnaf yalanları

ödemelerimiz cuma günü.

17 ekim 2021 trabzonspor fenerbahçe maçı

trabzonspor tarihte türk oyuncularla bir jenerasyon yakalayıp helal,temiz şampiyonluklar kazanmış bir anadolu ilimizdir,herkesin Fenerbahçe nefretiyle kendisine yattığı 2011 sezonu bile şampiyon olamamış,2 sezon önce 3 büyükler yokken başakşehire şampiyonluk vermiş bir takımdır,trabzonspor ligin son 3 takımı ile baş başa bırakın gene şampiyon olamaz,şu anki misyonu sicili bozukspora tavşanlık yapmaktır,fenerbahçe acilen güven sazak dönemi gibi mhp ağırlıklı bir yönetim seçmelidir,20 puan fark ile şampiyon olur,ali koçu bu iktidar şampiyon yapmaz.

17 ekim 2021 trabzonspor fenerbahçe maçı

fenerbahçemiz,gezide divanı açan ali koç ile bu iktidar olduğu sürece şampiyon olamaz,trabzonspor işin göt ayağı 3 temmuz gibi,amaç transferleri çöp çıkan geçen hafta rize koysa kaçacak sicili bozuğa koridor açmak,fenerbahçe yelizi kulüp başkanı yapsın bu sene 20 puanla şampiyon olur.

her selam veren erkeği sikecek sanmak

2014 voyage otel bayi toplantısı,300 tane sapız eşiyle gelen 10 kişi çıkmaz,bizi 5 gün lüx otelde ağırlıyorlar bizde malzeme,hammaddeyi vadeli alıyoruz,klasik türk erkeğiyiz gurbette çapkınlık için am ihtiyacını ise lara ofo otelin altındaki discodan karşılıyoruz,manken gibi kızları zikiyoruz yani eli zikinde gezen fakir anadolu çomarı değiliz,artık son gün dönecez,otelin havuzunda 40 yaşında bir teyze gelip ortakdan ateş istedi,yavşak sen git benden habersiz 3 gün daha rezervasyon yap,nedir derdi kadın ateş istedi bana verecek,böylede bir orospu çocuğu potansiyeli var bu ülkede kadınlar haklı.