bugün

entry'ler (1)

türk bayrağı nın gerçek oluşumu

Evet beyler başlıktan da anlayabileceğiniz üzere Türk Bayrağının gerçek oluşumunu anlatacağım yok yansımaymış oymuş buymuş unutun onları hadi başlıyalım
Bir zamanlar Kamal Atatürk adında bir adam ve onun latife adında huur bir karısı varmış. Bu Kamal Latife'yle gerdek gecesi için yatağa girmiş. Ama girdiği gibi atılmadı bir olmuş. Meğer bu domuzun gibi yalnızca 3cmymiş. Latife demiş ki:
+Kamal bu ne mk?! Serçe parmağımla yaparım daha iyi. Bu gibi düzeltmeden sakın yatağa gelmeye kalkma! Bir ayda düzeltemessen senden ayrılırım. Zaten bana koduğum bi boşanma hakkı verdin. Bari bi boka yarasın. :-DD
Neyse bizim Kamal'ı almış bi dert. Bunca yıldır gaylarla ve lezbiyenlerle para karşılığı yapıyodum ama bu para karşılığı olacak iş değil demiş. Sonra biden demiş ki 'Ulan ben bu türk milletinin putuyum lan! Hayvan kadar param var. Ben en iyisi bu parayla Amerikalı doktorlara bunun çaresi olacak bir ilac yapmaları için para veriyim. Zaten milletin parası bizim cepten çıkmıyo yani :-DD
Neyse gitmiş bu parayı vermiş Amerikan doktorlara. Onlarda büyütücüyü icat etmişler. Bu hemen 100 tane almış ve kullanmış. Zaten anca o kadarla yeterli büyüklüğe yaklaşmıs. Latife de zar zor bunu almıs yatağa
Kamal bi taraftan sokuyor, bi taraftan da büyütücü hap kullanmaya devam ediyormuş. Bu sırada Latife'nin dar amcığı birden patlamış. Etrafa kan akmaya başlamış. Ama Kamal durmamış devam etmiş. Etraf kan gölüne dönmüş. Sonra bu Kamal'ın kamışa su yürümüş. Ama Kamal çocuk yapmaktan korktuğu için hemen aleti dışarı çıkartmış ve kan gölünün üzerine boşalmış. En başta çıkan ilk spermler bi hilal şeklini oluşturmuş. Ardından gelen damlalar da bi yıldız şeklini almış. işte Türk bayrağı böyle oluştu..:-DDD
NOT: Kendi hikayedir öylesine yazdım sövmeyin amk