bugün

entry'ler (80)

en iyi sevişen burcun oğlak burcu olduğu gerçeği

Eğer bu genel bir istatistlik ise istatistlik sonucunda doğru veriye ulaşmak için her yüz kişiden 80 kişide aynı veriye ulaşılması gerekir yani ; 12 burç olduğuna göre her aynı burçtan 100 kişi ile sevişip sonra bunları birbiri ile seviştirip yüzde 80 oranında aynı veriyi elde etmek gerekir bunu söyleyen arkadaşın bu sonuca ulaşırken katettiği yolu ve onca çabayı düşününce helal olsun oğlak burcu erkeğine ve kadınına demekten kendimi alamıyorum

erdoğan ın tek suçu ülkesini çok sevmesi

Tamam sevmesin demiyorum biz yokken yine sevsin .

hazreti muhammed

Çocukları severdi. Hatta biraz fazla severdi. çokçokçok çok severdi bir kaç tanesini diğerlerinden de fazla sevmişliği vardır.

türk anarşisti

Bir anarşist ulus ve ya millet ismi ile sıfatlandırılamaz. Yani; anarşistin türkü, kürdü olmaz.
demek ki neymiş sinkaf kötü bir şeymiş veeee... her boku şablonlardan okuyup ezbere sağa sola küfür etmemek gerekirmiş.

atatürk rozetiyle namaza kızan yobaz imam

(#15500420)

atatürk e ibadet etmek

Sinkaflı entry lerin kalıp, giriş entrysinin silinmesi ilginç.

türkiye türklerindir

Faşist slogan.

rabbim yaz dedi

Rabbin kendini cam dan at dedi. atcak mısın ?

Annesi nickini bilse sorar dı.

atatürk e ibadet etmek

Atatürk'e laf söyleyenin dinci sanılması sorunsalı.

Peygamber muhammedin de, mustafa kemal'in de iyi ve kötü tarafları vardır bunları bilmek sosyolojik ve, veya psikolojik olarak bakmak ( ya da bakmamak işte bütün mesele bu ) gerekir .

içki varsa ben de gelirim hacı ama kimseye tapmam tapsam bob marley gibi rastafari a tapardım.

solcuların kendilerini aşırı bilgili sanmaları

Türkiye'de pek çok kemalistin kendini solcu sanması.

rocco siffredi

(#15500420)

atatürk e ibadet etmek

Bura da kemalist alimler ikiye ayrılır kimi şaraplı ayin yapmalı derken kimileri rakı içip attürk rozeti dağıtmanın daha sevap olduğunu söylerler.

show kulüp

Tıktık tıktık...

wilfred

Jason gann'ın yazıp oynadığı mükkemmel ötesi dizi.

Bir köpekle manik depresif bir tipin cigara tripleri

atatürk için ölürüm

Atatürkün öldüğü gerçeğini kabul edememek.

Alper tunga öldü mü?
ıssız acun kaldı mü: ))

atatürk rozeti takan cuma namazına alınmadı

(bkz: Rocco Siffredi) isimli amerikalı aktirst cuma namazını kılmak için gitti Sultan Ahmed Camiin de Güvenlik gerekçesiyle namaza alınmadı.

Konu hakkında sorularımızı yanıtlayan imam " Bizce bir sakınca yok ama, cemaat secde ve rüku ya yatmayacağı yatsa bile Allah ı düşünemeyeceği panik ve korku olacağı düşüncesiyle namaza almadım " dedi.
Aynı imam biz cemaat ne isterse onu yapmakla mükellefiz diyerek kendini savundu

cüzdanda kimlik taşımamak

Kimlik devletin birey üzerinde kurduğu baskının ve kontrol'ün bir göstergesidir.

Polis kanuni olarak belli bir miktar idari para cezası kesebilir ve, veya 24 saat göz altına alabilir başka hiç bir şey olmaz.

türban yasaklanmalıdır

yasaklar yasaklanmalıdır.

fenerbahçe şampiyon olursa götüme patlıcan sokarım

götüne bir şey sokmak için bahane arayan insan modeli.

türkiye yi dört koldan yok etme planı

Bu geyik senelerdir vardır hatta büyük büyük dedemin söylediği sözü tekrarlar dedem; çanakkale savaşı sırasında komutanı ( hani tepeyi söz verdiği zamanda alamayıp intahar eden k0omutan varya işte o ) söylemiş "adımız türk olduğu sürece bu toplar başımızdan eksik olamaz diye.

senelerdir de devam eder gider hiç bir mantıklı açıklaması yoktur hükümetlerin ve halkların basiretsizliğini dış mihraklara atma çabasıdır.