bugün

entry'ler (21)

yüz güzelliğini etkileyen en önemli şey

Burun ve kaş ve dış.

ona söylenmek istenenler

Göğsümden ama kalbimi kalbimi nefesimi söküyorsunn...

ayranla en iyi giden yiyecekler

Tulumba tatlısı.

yurtta geçirilen pazar günü

Aile ile sıcak bir kahvaltının özlemiyle dolu bir gün.

sözlük yazarlarının itirafları

Çekirdek ailem dışında akrabalarımdan nefret ediyorum.

muhafazakar kızların genel özellikleri

Sosyal medyada yüzleri gözükmeyecek şekilde doğa ve çay manzaralı fotoğraf paylaşmaları.

iyi geceler mesajı almayanlar kulübü

Bildirim çubuğunda gözüken ve sürekli artan sohbet kutuları iyi geceler mesajı geldi zannettiriyor fakat sonuç yine hüsran.

bir kadını 10 saniyede kaybetme yöntemleri

Aldatmak.

bir kadını 10 saniyede kaybetme yöntemleri

Aldatmak.

mutluluk veren küçük şeyler

Bulutları seyredip bir şeylere benzetmek.

bir gülüşü var

Sanırsın yurtta yemek ziyafeti veriliyor, öyle bir gülüş.

mutsuzken mutsuz birini dinlemek

Mutsuzken mutlu olan birini dinlemekten daha kolay bir eylemdir.

sevgilisine 4 liraya çay ısmarlayan erkek

Aldırtmam. Gözünü sevdiğim mahalle çay bahçelerinin soyu mu tükendi. O paraya çay çekirdek yaparız.

patronuna aşık yeni işe girmiş kız dizileri

Ahlak değerlerini bozacak olaylarını sempatize etmeye çalışıyorlar. Gördüğüm bir dizide patronu evlilik arifesindeyken sekreteri patronunu ayartıyor ve bu normal bir olaymış gibi gösteriliyor.

kankayla sevgili olmak

inanmadığım bir olaydı ta ki başıma gelene kadar. Pişman oldum mu ? Hiç bir zaman olmadım. 4 yıl kanka 3 yıldırda sevgiliyiz. Gönül bu kimi ne zaman seveceği belli olmuyor.

sevgilisinden yeni ayrılanlara tavsiyeler

Yıldız Tilbe dinlemeyin. Onunla olan güzel hatıraları düşündükçe uzuleceksiniz, sizi uzdugu ve haksızlık ettiği zamanları düşünüp soğumaya bakin

yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

" Gidiyim de bulaşıkları yıkayayım " anne korkusundan iş yapmaya zorlanan arkadaş.

çocukluk aşkına ne demek istersin

Çocukluk aşkı olduğum insanı sevmek isterdim .

özlemek

Bir gün önce ki birlikteliğini özlersin ,konuşmasını ozlersin, ama en çokta gözlerini özlersin. Bizim Susup gozlerimizin konuştuğu o anları ölsem ozlemekten vazgeçmem.

birini unutmak

Hele ki ilk aşk, ilk dokunuş, ilk olan her sey onunla paylaşıldıysa unutmak zor hatta imkansız. Tam unuttum dersin rüyana girer aynı gerçeklik aynı sıcaklıkla. Sonra her şey Yeni baştan..