bugün

entry'ler (15)

kürt olacağıma ateist olurum daha iyi

türklüğü Allah'tan üstün tutan imansız bir pezevengin görüşüdür, bu da anca bi türkten çıkar.

mö 4000 yılı kürdistan coğrafyası

türkleri çıldırtan, çatlatan, içinin içini yemesine neden olan coğrafyadır.

soyunarak eylem yapmaktan aciz türk kızı

Böyle düşünenlerin can-ı gönülden 5 tane kızının olmasını, beşinin de bu tarz eylemlere katılmasını istiyorum.

bugün atam için ne yaptın

atam için içki içtim, imam astırdım, genelev açtırdım, ezanı türkçe okutturdum, içki fabrikası kurdum.

sadece seks amaçlı çıkılan çirkin kız

IQ seviyesinin düşük olması ile doğru orantılıdır.

hoşlanılan kızın dolmuşta sağ serbest abi demesi

yolcu indirdikten sonra şöföre "devam eet" diyen kişi ile aynı kişidir.

kezban kokusu vs gavur kız kokusu

en kötü kezbanın bile 5 liralık dp parfümü vardır. bu yüzden hepsi parfüm kokar.

digor

Hemen herkesin evinin önünde bilmem kaç dönüm meyve bahçesinin bulunduğu yemyeşil bir ilçe.

hoşlanılan kızın sevgilisinin olduğunu öğrenmek

Kalecisi var diye gol mü atmayacağız? diğer bir deyişle "çöplü üzüm".

kürte sormuşlar

bre faşistler, siz değil misiniz ölen akp li ise iyi olmuş gebersin diyen? kendi aranızda birbirinizi yiyorsunuz. Siz hiç duydunuz mu laik kürt dindar kürtle çatıştı? siz böyle bir milletsiniz. Kürde laf etmeden önce dönüp kendinize bir bakın.

ataşehir

istanbul'un şık ama beton yığını ilçesidir.

hayrabolu

koşulsuz, kadının erkeğe erkeğin kadına herkesin birbirine adaş (Hayrabolu diliyle "adaj") dediği yerdir. "Tek olursun" kelimesi de bir diğeridir.

terk edilen kezban davranışları

Çekildiği her resimde dişlerini gösterme zorunluluğu hisseder. hala mutluyum efekti.

evlenmeden cinsel ilişkiye giren kadın

bunu normal karşılayan erkekle, kız kardeşini sevgilisiyle görünce olayı namus meselesine çeviren erkek aynı kişidir.

ya kürt olsaydın

Türklükmüş.. dünyayı barış için gezen kadını türk kamyoncular tecavüz edip öldürmedi mi ormanda? türklüğünüz sizin olsun