bugün

entry'ler (20)

arkadaslar hazir miyiz

orhan gencebay'ın cevap bekleyen sorusu. afiyetle yiyin.

the notebook

şimdiye dek izlediğim en güzel aşk filmlerindendir. hatta ankara/kızılay'da yapılan bir ankette(en iyi aşk filmi hangisidir?) sorusuna verdiğim tek yanıttı.

son iyi oylanan entryleri

çaylak insanlar için "yüzünü gören cennetlik" modunda bekleyen buton. tıklayalım da görelim yahu.

ekşi sözlük

3 yıllık yazarlık ömrüme rağmen bir tane bile entry girmediğim boğuk ortam.

uludağ sözlük

sözlük alemlerinin bir numarası. oylama, bilgi, ortam falan. hepsi süper.

eksi oy veren kiskanc yazar

çaylaklara veremiyordur mesela. çaylak olduğum için sevindim ehehe.

karma isimlerinin erkeklere hitap etmesi

beni hep üzmüştür. bunun için türlü türlü seminer ve kampanyalarda bulundum ama yok...

yedinci nesil çaylak

her gence tavsiye ettiğim süper olay. yirmiye dek türlü türlü yol var. göz var. el var. bacak var. gel vatandaş gel.

sen bir x sin x de sana girsin

doğrusu şekilde olmalıdır:

(bkz: x sensin y de sana girsin)

e

sözlükvari yerlerde kısaca entry anlamına geliyor.

bez

ortalıkta pislik görünce ilk akla gelen madde.

çaylaksınız

gördükçe derin hüzünlere gark ettiren, bundan mütevellit bende deli gibi entry girme isteği uyandıran buton, uyarı, kelime.

love hurts

incubus denilince akla gelen ilk şarkı olmakla beraber, solistin bu şarkıyı söylediği zaman sürekli olarak bira tüketmek istediği de konuşulmaktaymış kulislerde.

27 ocak 2010 ankaragücü galatasaray maçı

kuvvetle muhtemel 3-1 bitecek olan müsabaka.

islamda var diyerek ikinci eş olmayı kabul etmek

düz mantıkla bakarsak çok güzel görünüyor. bir de tüm aklı sekse endeksli bir insandan bunu bekleyebiliriz. güzel.

harry kewell

sanırım futbolundan çok yakışılıklı ve karizmatik olması konuşulan adam.

franz kafka

intihara meyilli ergen kraliçeler pek sever bu yazarı. güzel yazıyor, iyi yazıyor ama okunduğu kitle belli.

corsal

grip ve soğuk algınlığına endikedir. tableti ve şurubu mevcut.

leo franco

gayet başarılı bir kalecidir. sivasspor maçında 84. dakikada kurtardığı vuruş, halen hafızamda.

kopan saç teli

insanın canını yakmadığı sürece hiçbir anlam ifade etmeyen tel. cehenneme kadar yolu var.